Активісти кличуть на протест проти телемосту між “Росія24” та NewsOne

Ведучий програми “Вести недели” на російському пропагандистському каналі “Росія24” Дмитро Кісельов анонсував проведення телемосту “Треба поговорити”, який заплановано на 12 липня і відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOne.  Про це Кісельов заявив 7 липня в ефірі “Росія24”.

“Відверта розмова між простими людьми давно назріла”, – заявив він і нагадав про “незабутній” досвід проведення телемосту між СРСР та США: “Тепер – те саме, але у сьогоденні і між РФ та Україною”, додав Кісельов.

Одним з ведучих з боку РФ буде Андрій Малахов, з українського боку – ведучий та генеральний продюсер NewsOne Василь Голованов.

 “Нам треба поговорити, без посередників, без недомовок”, – зазначають ведучі майбутнього телемосту у відеоанонсі.

Під будівлею телеканалу з медіа-групи кума Путіна Віктора Медведчука NewsOne активісти протестуватимуть проти телемосту з російськими пропагандистами з телеканалу “Росія24”.

Про це написав куратор TEDxKyiv Владислав Грезєв у Facebook.

“12-го числа, кажуть, буде телеміст між пропагандистами з Росії і пропагандистами з NewsOne. Кажуть, розмова буде між звичайними людьми. Особисто я збираюся йти. Адреса – вул. Польова, 21. Можливо, навіть заздалегідь прийду. І друзів збираюся взяти”, – написав Грезєв.

“Такий помпезний телеміст, як його анонсував пропагандист кісільов, на чиїх руках кров невинних, – має яскравим бути. Тож відчуваю власну відповідальність за яскравість таких проектів. Хто хоче – долучайтесь. Ідемо на телеміст!”, – закликав він, додавши посилання на організацію події в facebook, що має відбутись 8 липня.

Нагадуємо:

  • 7 липня ведучий програми “Вести недели” на російському пропагандистському каналі “Россия 24” Дмитро Кісельов анонсував проведення телемосту “Треба поговорити”, який заплановано на 12 липня і відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOne, який входить до медіа-групи кума Путіна Віктора Медведчука.
  • Плани провести телеміст розкритикували у партіях “Європейська солідарність” Петра Порошенка та “Голос” Святослава Вакарчука. Зі зверненням проти аноносованого телемосту виступив і прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *