Військовим поставляли продукти з підпільних антисанітарних цехів в Одесі

У суботу, 5 січня, громадські активісти знову нагрянули в точки складських приміщень, де виготовляли продукти для шаурмічних. З’ясувалося, що з антисанітарних цехів продукти поставляють прямо на кухні військових частин.

Про рейди громадські працівники повідомили в Facebook, передає кореспондент Української Служби Інформації.

Активісти взяли під контроль питання про те, як відреагують повідомлені інстанції на ці складські приміщення, в яких виготовляють і зберігають продукти для точок, які торгують шаурмою.

Також їм вдалося встановити нові деталі: з цехів продукцію постачали до військової частини 1471 прикордонних військ України (Центральна база зберігання та постачання).

В антисанітарних умовах, без холодильників виготовлялися і зберігалися продукти, які потім постачали в десятки точок з продажу шаурми. Ми вважаємо, що необхідно перешкодити реалізації цієї продукції і вберегти від неї городян, – відзначили громадські працівники.

За даними сайту YouControl вдалося встановити, що фірма ТОВ “Фрут Дольче”, яка за даними активістів поставляє товар з антисанітарних умов до військових частин, має податкову заборгованість майже в 13 тисяч гривень, а її статутний капітал становить всього 2 тис. грн. Керівником фірми є підприємець Марія Шереметьєва.

Нагадаємо, що активісти нагрянули на підпільне підприємство на Київському шосе, 1/4, в якому готують інгредієнти для близько 100 будок з шаурмою в Одесі. Виробництво проходило в антисанітарних умовах, а роботою займалися нелегали без санітарних книжок. На склад викликали поліцейських, а також написали заяву про виявлені порушення.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *