27 квітня: на Переяславщині ситуація не змінилася

Як повідомив заступник директора КП «Переяславська ЦРЛ» Микола Володимирович Тарасюк, на 9 годину ранку 27 квітня в лікарні перебуває 31 хворий із різними діагнозами, з них 14 – в інфекційному відділенні. 
 
Із тих, хто знаходиться в інфекційному, на сьогоднішній день 12 лікуються від COVID-19 і дві людини з підозрою на зараження (результати їх тестів на лабораторному дослідженні). Це 39-річний та 72-річний чоловіки  з Бориспільщини. 
 
Загальна картина на Переяславщині сьогодні на ранок така: 6 хворих у місті і 5 у Переяслав-Хмельницькому районі та дві підозри на коронавірус
 
Що стосується того, чи перевіряються контактні особи та  де саме підхопили інфекцію вже хворі на коронавірус люди, то цим мають займатися поліція, санепідемслужба та лікарі первинної ланки ЦРЛ. Хочеться сподіватися на те, що цю роботу вони виконують сумлінно…
 
Те, про що ми повинні пам’ятати,  головне наше завдання сьогодні – берегти себе і своїх рідних. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікуання.
 
Відео, яке сьогодні зранку з’явилося у групі “Ділового Переяслава” у Фейсбуці, на якому видно величезний натовп біля “Ощадбанку”, на жаль, свідчить про те, що деякі жителі міста не усвідомлоюють наслідків своєї поведінки в умовах карантину, а місцева влада, приймаючи рішення, не контролює їх виконання.
 
За даними ЦГЗ, станом на 9:00 27 квітня в Україні 9009 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 220 летальних, 864 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 392 нові випадки. У Київській області зафіксовано 570 випадків зараження.