17 травня: переяславка поборола коронавірус

Як повідомив заступник директора КП «Переяславська ЦРЛ» Микола Володимирович Тарасюк, на 8 годину ранку 17 травня в лікарні перебуває 51 хворих із різними діагнозами, з них 16– в інфекційному відділенні.
 Із тих, хто знаходиться в інфекційному, на сьогоднішній день 4 лікуються від COVID-19, а 12 мають підозри на зараження. 
Вітаємо із одужанням 60-річну жительку Переяслава, яка поборола коронавірусну інфекцію (отримано другий негативний тест).
Взагалі за минулу добу було з лабораторії надійшло 8 результатів тестів. 
Однак протягом минулої доби поступили й нові пацієнти з підозрами на COVID-19: чоловік з Бориспільщини 1970 р.н. та 43-річна жителька із села Пологи Яненки Переяслав-Хмельницького району.
Загальна картина на Переяславщині згідно даних ЦРЛ на ранок 17 травня така: 1 хвора з Переяслава (24-річна жінка) та троє людей (чоловік і дружина) та 41-річний чоловік з Бориспільщини. Крім того, залишається  12 підозр на коронавірус.
При цьому є хворі на коронавірус, яких реєструє Центр первинної допомоги й лікуються вони під наглядом лікарів первинної ланки та не потребують госпіталізації, перебуваючи на самоізоляції. Інформації про те, скільки людей хворих та з підозрою на зараження коронавірусом перебувають під наглядом лікарів первинної ланки, редакція, на жаль, не має.
За даними пресслужби Київської обласної державної адміністрації, станом на ранок 13 травня лабораторно підтверджених випадків у Переяслав-Хмельницькому р-ні 7: ( с. Пристроми -1; с. Стовп’яги -1; с. Циблі -1; с. В. Каратуль-1; с. Ульянівка –2, с Дівички – 1). У місті  Переяслав​ 8 таких хворих. Деякі з цих людей були виписані з лікарні і проходять подальше лікування під наглядом медиків вдома, інші ж були під наглядом медиків первинної ланки від початку своєї хвороби  (статистика КОДА вже кілька днів залишається незмінною)

Станом на ранок неділі, 17 травня, в Україні офіційно підтверджено 433 нових випадків захворювання коронавірусною інфекцією, що на 95 заражень менше, ніж добою раніше. За останню добу ще у 433 українців виявили коронавірус (днем раніше їх було 528), 17 інфікованих людей померли (15 травня був 21 летальний випадок). Водночас 16 травня ще 210 пацієнтів одужали. Всього на 17 травня 2020 року в Україні на коронавірус захворіла 18 291 особа

 У Київській області на ранок 17 травня офіційно підтверджено 1197 випадків захворювання на коронавірус (вчора було 1143). З них у 103 дітей та 200 медичних працівників (дані за весь період).За останню добу виявлено 54 нових випадків. На стаціонарному лікуванні перебуває 205 осіб, на амбулаторному лікуванні (самоізоляція) – 992 особи. Одужало 208 людей, у тому числі 18 дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *