14 квітня: на Переяславщині плюс одна підозра на коронавірус

Як повідомив зранку 14 квітня на своїй сторінці у Фейсбуці міський голова Тарас Костін, в одного хворого (не вказується звідки він) є підозра на коронавірус і зразки відправлено на дослідження до лабораторії. Очільник запевняє, що поліцією проводяться усі необхідні заходи щодо нерозповсюдження інфекції. А чи зробили тести всім тим, хто контактував із хворими? Про це знову – ні слова.

Отож на ранок вівторка маємо: одного хворого з підозрою на коронавірус і 4 підтверджених випадки на Переяславщині (у повідомляеннях МОЗ їх чомусь значиться 5): чоловік (44роки) із села Пристроми, жінка (82роки) із Цибель, чоловіки (54роки і 30 років) із Переяслава.

Крім того, зі слів міського голови, в нашій лікарні проходять лікування чоловіки (33-х, 43-х і 42-х років) з Борисполя та Бориспільського району.

Стан всіх хворих стабільний.

14 квітня: на Переяславщині плюс одна підозра на коронавірус

Як повідомило МОЗ, дані Центру громадського здоров’я станом на 9 ранку 14 квітня, за останню добу в Україні зафіксовано 270 нових випадків зараження коронавірусом, 5 осіб померли, 22 людей одужали. Загалом в Україні 3372 лабораторно підтверджені випадків COVID-19