ЗМІ: Міністр Кутовий подав у відставку через земельну реформу

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий пішов у відставку через незгоду із земельною реформою та напружені відносини з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, повідомляє Українська правда з посиланням на власні джерела.

За інформацією співрозмовників видання у фракції Блок Петра Порошенка та Адміністрації президента, причина відставки Кутового – земельна реформа, яку проводить уряд Гройсмана.

Джерела УП в Кабміні, у свою чергу, розповіли, що між Кутовим та Гройсманом були напружені відносини. За словами співрозмовника, міністру не дали жодних повноважень, вивели з-під управління міністерства Укрспирт та Укрліс та нав’язали першого заступника Максима Мартинюка.

“Останньою краплею стало лісагентство та земля”, – додало інше джерело в Кабміні.

Водночас глава уряду Володимир Гройсман висловив жаль з приводу відставки Кутового. “Міністр аграрної політики Кутовий повідомив про намір залишити посаду. Мені шкода, але це його рішення. Вдячний за спільну роботу!” – заявив він в Twitter.

Нагадаємо, що 23 травня міністр аграрної політики України Тарас Кутовий подав у відставку. При цьому він не повідомив причини відставки, заявивши лише, що збирається найближчим часом зосередитись на питаннях залучення інвестицій в економіку України.