ЗМІ: Чен Ин мертвий з імовірністю 99%

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин мертвий з імовірністю 99%, а в країні вирішують питання з його наступником. Про це заявив перебіжчик з КНДР Чи Сон Хо, який протягом десяти років перебуває в Південній Кореї, пише Yonhap.

За його словами, північнокорейський лідер помер після хірургічного втручання. Влада планує оголосити про це найближчими вихідними.

“Мені було цікаво, як довго він зможе протриматися після кардіоваскулярної операції. Мені повідомили, що Кім помер на минулих вихідних. Достовірність не 100 відсотків, але я можу сказати, що ймовірність – 99 відсотків. У Північній Кореї вирішують складну проблему з вибором наступника”, – розповів перебіжчик.

Днем пізніше з’явилася інша інформація про те, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин був присутній на церемонії завершення будівництва заводу з виробництва добрив. Про це повідомила державна інформаційна агенція Північної Кореї (KCNA), передає найбільше південнокорейське інформаційне агентство Yonhap News Agency

KCNA повідомило, що Кім розрізав стрічку на церемонії, присвяченій завершенню будівництва заводу з виробництва фосфатних добрив в Сунчоне.

ЗМІ: Чен Ин мертвий з імовірністю 99%

Нагадаємо: