Loading...

Жахливе вбивство в Одесі: в СІЗО ув’язнений розчленував жінку-інспектора

У СІЗО Одеси ув’язнений, який працював в господарському блоці в’язниці, убив і розчленував жінку-інспектора денної зміни.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповів адвокат, колишній керівник Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький.

“Мені страшно це писати. Вранці ще шукають співробітника денної зміни. Засуджений господарської обслуги СІЗО убив і розчленував співробітника (попередньо – загинула жінка). Частини тіла заховав у сміттєвому баку. Дівчину звали Олена. Працювала на передачі. Там є хоч якийсь закон?” – написав Старенький.

“Так, є така біда. Йдуть слідчі дії із залученням поліції і прокуратури”, – розповів він.

Вбивця – раніше двічі судимий чоловік, в останній раз – за вбивство. Він дійсно працював в держобслуговуванні..

Також посилаючись на свої джерела, видання пише, що вбивство сталося в свинарнику, який діє при установа. Крім того, за не підтвердженою інформацією вбивця розрубав жінку надвоє і відрізав їй руки і ноги.

“Десятиліття в Одеському СІЗО незаконно розташований свинарник! Не подумайте, що для годування заарештованих осіб. Ні! Для керівництва. Робочий свинарника, один із заарештованих осіб або особа засуджена, з числа обслуговуючого персоналу, перерізав горло Тетяні, а тіло викинув у сміттєвий ящик, розчленував його”, – розповів на своїй сторінці в Facebook колишній в’язень одеського СІЗО Олександр Орлов.

Українців шокувала така страшна історія.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *