Зеленський зателефонував Усику після перемоги в Чикаго: “Служу народу України”

Одним з перших українського боксера Олександра Усика з успішним дебютом у  суперважкій вазі привітав президент України Володимир Зеленський. Нагадаємо, в Чикаго Усик переміг Чез Візерспуна технічним нокаутом – американець відмовився виходити на восьмий раунд.

Зеленський зателефонував Усику після перемоги в Чикаго: "Служу народу України"

Після бою в роздягальні Усику додзвонився Володимир Зеленський. Усик розплився в усмішці, почувши голос глави держави, подякував за привітання і відпустив кілька жартів.

“Ми боксували в міні Україні, дуже багато людей підтримували. Служу народу України”, – видав боксер.

“Спасибі за привітання, хороших вихідних ми поїхали далі. Наступного тижня Олександр Гвоздок буде відстоювати честь країни. Ми поїдемо його підтримувати”, – завершив розмову українець.

Поєдинок пройшов у Чикаго 13 жовтня зранку за київським часом.

 

Перші два раунди Усик не форсував події і пристрілювався до свого суперника. Після третього раунду перевага українця за ударами стала відчутною. Візерспун, який був важчий за українця на 12 кг, намагався протиставити Усикe свої джеби, але вони зрідка долітали до Олександра. Усик мав вражаючу перевагу у швидкості і за викинутими ударами.

У шостому раунді Візерспун отримав відчутну порцію ударів і по закінченні 3-хвилинки ледве дійшов до свого кута. У сьомому раунді американець знову був притиснутий до канатів рингу і пропустив ще кілька серій по 5-6 ударів.

Після закінчення сьомого раунду американський боксер відмовився виходити в ринг, зберігши своє здоров`я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *