Зеленський і Порошенко стали на коліна

Кандидати в президенти Володимир Зеленський та Петро Порошенко стали на коліна на сцені НСК “Олімпійський” на знак пошани до родичів загиблих на Донбасі.

Це була ініціатива Зеленського, який відповідав на запитання Порошенка щодо ініціативи “стати на коліна перед Путіним”.

Шоумен стверджує, що його слова були вирвані з контексту.

“Що стосується колін, слова вирвані з фрази. Перед початком війни, коли вже були на Майдані наші люди, наші українці, були загиблі, я звертався до кожного з президентів, казав Януковичу: “Будь-ласка, підіть з поста президента, заспокойтесь”. Далі я звернувся до Путіна і сказав: “Я готовий стати на коліна, тільки не ставте на коліна Україну”, – сказав Зеленський.

 На його репліку Порошенко недовірливо захитав головою.

“З приводу колін, чтобы всем было понятно (перейшов Зеленський на російьску), что я имел ввиду, мне кажется, любому умному человеку это понятно. Я зараз готовий стати на коліна перед кожною матір’ю, яка не дочекалася сина з фронту, перед кожною дитиною, яка не дочекалась свого батька, перед жінкою, яка не дочекалась свого чоловіка. І вас запрошую”, – сказав Зеленський.

Після цього Зеленський став на коліна, звертаючись до глядачів, а Порошенко опустився на коліно і поцілував державний прапор, який тримала волонтерка депутат ВР член фракції БПП Тетяна Ричкова,  чоловік якої загинув у 2014 році біля Єнакієвого.

Зеленський: Порошенко – помилка українців

Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що голосував у 2014 році за свого опонента, чинного президента Петра Порошенка, але помилився і тепер сам борется за кресло президента.

Про це він сказав під час дебатів на НСК “Олімпійський”.

Коли Зеленський вийшов на сцену для вступного слова, то сказав, що відчуває себе Вакарчуком і ніколи навіть не мріяв, що він, простий хлопець із Кривого Рогу буде боротися за крісло президента проти людини, яку всі українці беззаперечно підтримали у 2014 році.

“Я сам був за Порошенка. Але ми помилились. Чи міг я тоді уявити, що наше “жити по-новому” буде виживанням, закінчу війну за два тижні – буде Іловайськ і Дебальцево? Чи могли ми уявити, що Революцією Гідності скористаються негідники?”, – заявив Зеленський.

 “Я поясню, чому помилилися… не кричіть будь ласка (в цей час на стадіоні кричали “Ганьба” – ред.), говоримо про Революцію Гідності і про війну. Ми голосували за одного Порошенка,а обрали іншого”, – сказав він.

Зеленський заявив, що існує два Порошенка, один з яких гарний оратор, коли включаються камери – спеціаліст в економіці і знається у всьому, а коли камери виключаються – з’являється Петро-2.

“Перший кричить: “Путін, я тобі покажу”, а другий передає через Медведчука привітики в Москву. Один відкриває школу, а другий постійно відкриває магазини “Рошен”. Перший відкриває аж 12 кілометвів нової дороги, а другий закриває справу Насірова. Перший каже, що передає бізнес у сліпий траст, а другий збільшує своїй статки”, – перелічив Зеленський

“Може ми бюджет України передамо у сліпий траст? може воно нормально працює?”, – запитав він.

“Тому, пане  Порошенку, я тут, зі своєю командою. Я не політик, а проста людина, яка прийшла зламати цю систему. Я результат ваших помилок і обіцянок”, – заявив Зеленський.

Він нагадав Порошенку, як той запросив його на Банкову і запитав, чому він панує балотуватися у президенти і попередив про те, що буде важко і він не буде бачитися з родиною.

“Одне питання. Навіщо ви туди лізете?”.

Порошенко – Зеленському, Ви – мішок, у якому чорти й коти!

Президент Петро Порошенко вважає, що його опонент Володимир Зеленський буде слабким главою держави в разі перемоги, а ризики від його приходу до влади “зашалюють”.

Про це він заявив під час 5-хвилинної промови на стадіоні НСК “Олімпійський”, де він виступав після Зеленського відповідно до жеребкування.

Порошенко одразу перейшов на крик, а під кінець заявив, звертаючись до опонента: “Ви – не кіт в мішку, Ви – мішок, а в вашому мішку – чорти й коти!”.

Промову президента супроводжували вигуки “Ганьба!”.

 “Нарешті ми змогли зібрати – через довгих три тижні, поки ми чекали, доки команда мого опонента наважиться з’явитися перед народом. І дуже важливо, що ми маємо позицію, коли ховається пан Володимир від журналістів, від опонента й від українського народу”, – сказав він.

“Право народу – знати, що саме збирається робити кандидат у президенти воюючої країни. Саме він, а не його члени штабу, консультанти, радники. І ми так і не дізналися. А право народу – знати майбутнє, а не обливати одне одного брудом. Знати, як перемагати ворога, а не розповсюджувати російські фейки”, – наголосив Порошенко.

“В нас сьогодні дуже ефективно працює пропаганда Росії як частина гібридної війни. Сьогодні ми нарешті добилися… Дивне місце для проведення дебатів, але це рішення я прийняв”, – додав він.

Порошенко наголосив: “Ми сьогодні стоїмо перед викликами, які потребують від президента мужності й сили, міжнародного досвіду. Як кандидат у президенти збирається утримувати міжнародну коаліцію, яку ми крок за кроком будували ці 5 років?”.

“Як він збирається виконувати функції верховного головнокомандувача? Хоча Ваша команда сказала, що Ви вже почали курс молодого бійця – це хороша річ, але варто було почати його 4 роки тому, у 2014-му, коли країна потребувала зусиль усіх волонтерів і добровольців, а Ва ховалися від повісток! Фу! Це не неприпустимо”, – заявив він.

“Якщо ми не знаємо відповіді на ці питання – це слабкий глава держави, який не зможе утримати удари Путіна. Слабкий, бо – позиція загрожує державі. Ризики зашкалюють!”, – заявив чинний президент, а його прихильники  почали скандувати “По-ро-шен-ко!”.

“Я вірю, що пан Володимир не хоче здати Україну, що він і мрії не має затягнути Україну назад у Російську імперію. Але Путін має ці мрії. І якщо він не знає, як цьому протистояти, на сьогодні  ми маємо прибирати всі ризики з українського майбутнього”, – заявив Порошенко.

Він продовжив: “На сьогоднішній день ми маємо лише дуже красиву обгортку – дорогу, яскраву. І кожен може знайти в цій обгортці те, що він хоче: хто зниження тарифів, хто зарплати вчителя по 4 тисячі доларів, хто підвищення пенсій, хто – повернення в Росію, хтось – і рух в Європу”.

“Пане Володимире, Ви самі сказали що Ви – кіт у мішку. Так Ви – не кіт у мішку, а в Вашому мішку сьогодні – чорти й коти, включаючи олігархів, колишніх “регіоналів” і всього того, що загрожує моїй державі. І ми Вас не допустимо до влади!”, – заявив Порошенко.

Зеленський – Порошенку: Я не ваш опонент, я ваш вирок

Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що Петро Порошенко йому не опонент, а радше вирок його президентству з 2014 року.

Про це він сказав 19 квітня під час дебатів між кандидатами на НСК “Олімпійський”, відповідаючи на питання Порошенка.

Зокрема, Порошенко запитав у Зеленського чи ліг би він під ніж хірурга, який прийшов в операційну, щоб повчитися, натякаючи, що Зеленський немає досвіду.

Також Порошенко запитав, яким головнокомандуючим буде людина, яка уникала призову з 2014 року?

 “Я не ваш опонент, я ваш вирок“, – відповів Зеленський.

“З приводу того, що я ховаюсь, – я дуже багато разів був в АТО. Від кого я ховаюсь, я публічна людина, мене не змогли знайти і вручити мені в руки повістку?”, – відповів він.

“Я ніколи не в своєму житті не розмовляв з Путіним, але мені відомо скільки разів ви розмовляли з ним по телефону чи через Медведчука. Я не був у Росії з початку війни”, – сказав Зеленський.

“Що стосується головнокомандувача, пане Порошенко, зараз війна. Ви мені ставите такі питання, на які маєте самі відповідати. Питання, чому війна досі не закінчилась, – ось такий ви головнокомандувач”, – додав Зеленський.

Щодо “кота в мішку”, Зеленський відповів: “Краще бути котом в мішку, ніж вовком в овечій шкурі”.

Після цього Зеленський зачитав Порошенку питання від українців з інтернету: Чому люди Порошенка “мають обидві руки”, чи продають цукерки “Рошен” у Росії та на непідконтрольній українській владі території Донбасу.

Зокрема, він запитав “Чи це правда, я не стверджую, що цукерки “Рошен” є в пайках повстанців “ДНР” і “ЛНР”?

Порошенко відповів, що ці заяви не відповідають дійсності.

Зеленський – Порошенку: Краще бути котом у мішку, ніж вовком в овечій шкурі

Під час дебатів на “Олімпійському” Володимир Зеленський відповів Петру Порошенку на його відому претензію, що шоумен – це кіт у мішку.

“Мені здається, краще бути котом у мішку, ніж вовком в овечій шкурі”, – заявив кандидат.

Ця фраза викликала крики і свист з боку глядачів.

Порошенко пояснив, чому не “рубає руки” корупціонерам

Президент Петро Порошенко на стадіонних дебатах пояснив опоненту Володимиру Зеленському, яка його стратегія боротьби з корупцією

“Я не кат і не суддя. Президент створює необхідні умови для справедливого судочинства, створення слідчих органів, для чесного і неупередженого розслідування. І я робив і буду робити все, що від мене залежить”, – заявив діючий президент.

Щодо своїх друзів Порошенко наголосив: “Жоден, підкреслюю, жоден з моїх друзів не має і не буде мати жодного відношення до корупції”.

Він пообіцяв, що у разі наявності обґрунтованих підозр будь-хто з його знайомих припинить бути для нього другом і сяде у в’язницю.

 “Друг це чи партнер – неважливо”, – додав президент.

Відповівши, Порошенко пішов в атаку і задав зустрічне питання – про олігарха Ігоря Коломойського і його можливий зв’язок із Зеленським.

“Ваш партнер, бізнес-партнер … 41 мільйон доларів з рахунків у Приватбанку заплатив вам особисто, на ваші таємні офшорні рахунки. А як Ви йому руку тиснете, і чи йому будете руки рубати?” – поставив він скоріше риторичне питання, на яке не було відповіді, оскільки за регламентом це була відповідь Порошенка на питання Зеленського.

Зеленський заявив, що Порошенко кликав його працювати на свій телеканал

Президент Петро Порошенко заявляє, що за 5 років свого президентства зробив більше, ніж було зроблено за чверть століття, і що це визнали європейські лідери.

Про це він сказав під час дебатів на НСК “Олімпійський”, відповідаючи на питання кандидата у президенти шоумена Володимира Зеленського.

Першим задавав питання шоумен. Він зачитав з папірця 13 запитань, які громадяни писали у соцмережі.

Зокрема, про те, чому Україна – найбідніша держава при найбагатшому президентові, чому не знайшли підпалювачів військових складів і підривників машини Шеремета, чому ніхто не сидить за Іловайськ і Дебальцеве, чому невідомі вбивці героїв Майдану, куди поділися карпатські ліси, скільки йому занесли з Роттердам+, чому не знята недоторканість з депутатів та інші.

 “Оберіть будь-яке питання і відповідайте”, – сказав Зеленський.

На це Порошенко заявив, що його опонент “тотально некомпетентний”, бо відповіді на всі ці питання він уже давав на прес-конференціях.

“У нас виявляється Україна, українська армія, українські військові, генерали і верховний головнокомандувач винні в тому, що гинуть українські люди, українські воїни, у нас немає агресії. На думку пана Володимира, ми просто трохи пересунули кордон за допомогою Росії”, – сказав президент.

“Якби ви були на фронті… у вас би не було таких питань. Винні за Іловайськ і Дебальцеве – Путін, російська армія і російська агресія. Винні ті, хто знищив нашу армію, а ми її ціною надзвичайних зусиль, добровольцями, волонтерами відбудували, тоді, коли ви ховалися від армії, не отримуючи повісток”, – додав Порошенко.

За його словами, Зеленський у цей час “ображав нашу державу, намагався виставити Україну повією своїми жартами”, отримував гроші “російського бюджету, щоб знімати свої фільми, тоді коли країна потребували кожної крихти допомоги”.

“Ми, українці, зберегли державу, зберегли і створили міжнародну солідарність, зробили прорив в ЄС. Мені приємно констатувати, що світові лідери, міжнародні фінансові організації визнали, що за останні 5 років, коли країна була під моїм керівництвом,  ми зробили більше, ніж за чверть століття до цього. Це в цей час були ви? В Росії? Знущалися, або вибачалися перед Кадровим?”, – підсумував Порошенко.

Порошенко заявив, що за 5 років зробив більше, ніж попередники за 25

Президент Петро Порошенко заявляє, що за 5 років свого президентства зробив більше, ніж було зроблено за чверть століття, і що це визнали європейські лідери.

Про це він сказав під час дебатів на НСК “Олімпійський”, відповідаючи на питання кандидата у президенти шоумена Володимира Зеленського.

Першим задавав питання шоумен. Він зачитав з папірця 13 запитань, які громадяни писали у соцмережі.

Зокрема, про те, чому Україна – найбідніша держава при найбагатшому президентові, чому не знайшли підпалювачів військових складів і підривників машини Шеремета, чому ніхто не сидить за Іловайськ і Дебальцеве, чому невідомі вбивці героїв Майдану, куди поділися карпатські ліси, скільки йому занесли з Роттердам+, чому не знята недоторканість з депутатів та інші.

 Оберіть будь-яке питання і відповідайте”, – сказав Зеленський.

На це Порошенко заявив, що його опонент “тотально некомпетентний”, бо відповіді на всі ці питання він уже давав на прес-конференціях.

“У нас виявляється Україна, українська армія, українські військові, генерали і верховний головнокомандувач винні в тому, що гинуть українські люди, українські воїни, у нас немає агресії. На думку пана Володимира, ми просто трохи пересунули кордон за допомогою Росії”, – сказав президент.

“Якби ви були на фронті… у вас би не було таких питань. Винні за Іловайськ і Дебальцеве – Путін, російська армія і російська агресія. Винні ті, хто знищив нашу армію, а ми її ціною надзвичайних зусиль, добровольцями, волонтерами відбудували, тоді, коли ви ховалися від армії, не отримуючи повісток”, – додав Порошенко.

За його словами, Зеленський у цей час “ображав нашу державу, намагався виставити Україну повією своїми жартами”, отримував гроші “російського бюджету, щоб знімати свої фільми, тоді коли країна потребували кожної крихти допомоги”.

“Ми, українці, зберегли державу, зберегли і створили міжнародну солідарність, зробили прорив в ЄС. Мені приємно констатувати, що світові лідери, міжнародні фінансові організації визнали, що за останні 5 років, коли країна була під моїм керівництвом,  ми зробили більше, ніж за чверть століття до цього. Це в цей час були ви? В Росії? Знущалися, або вибачалися перед Кадровим?”, – підсумував Порошенко.

Порошенко закликав Зеленського продовжити дебати на “Суспільному”

Президент і кандидат на цю посаду Петро Порошенко закликав свого опонента Володимира Зеленського приїхати на офіційні дебати на телеканалі “Суспільне”.

Про це Порошенко сказав час свого заключного слова під час дебатів на стадіоні “Олімпійський”.

“Сьогодні ми нарешті дали можливість людям почути невеличку толику нашої дискусії. І це надзвичайно важливо, що дискусія почалась. Я пропоную, щоб вона була продовжена зараз на Суспільному мовленні”, – зазначив президент.

Зеленський на заклик не відповів.

 Порошенко вважає, що на “Олімпійському” Зеленський не розповів “нічого ні щодо стратегії, ні щодо напрямків і кроків”.

“З ваших відповідей зрозуміло, що ви поки що живете минулим, що ви поки що готові розповсюджувати лише неправду, що ви поки що продовжуєте лінію, яку ви намагалися використовувати на каналі вашого партнера пана Коломойського, на каналі “1+1”, – сказав Порошенко.

Він дорікнув своєму опонентові, що той “не Голобородько” (персонаж Зеленського у серіалі “Слуга народа”), бо приїхав “не на тролейбусі і не на велосипеді”.

Порошенко назвав шоумена “провідником олігархів, і точно одного олігарха-втікача”.

Водночас, президент запевнив, що “прийме будь-який вибір українського народу” 21 квітня, і “22-го життя буде продовжуватися”.

Зеленський спитав про цукерки Roshen у “повстанців”, Порошенко відповів

Володимир Зеленський запитав Петра Порошенка серію питань, серед яких було таке: чи правда, що в пайках “повстанців” ОРДЛО є цукерки “Рошен”.

Кандидат пояснив, що це питання від людей в інтернеті, які вони просили поставити Порошенку.

Президент посміхнувся і заявив:

“Абсолютно все, що каже Володимир, є брехня і не відповідає дійсності!”

 Серед інших запитань шоумена були такі:
 • Чому ваші цукерки досі можна вільно купити в магазинах Москви?
 • Чому добровольці і патріоти опинилися в тюрмах? Бо для Вас вони загроза?
 • Чи пам’ятаєте ви слово “люстрація”?
 • Яка ваша частка із копання бурштину?
 • Як обвалилася гривня? Чому Гонтарева (Валерія, екс-голова НБУ – УП) ховається в Лондоні?
 • Зеленський і Порошенко завершили дебати кожен на своїй хвилі

 • Кандидат у президенти Володимир Зеленський пообіцяв закінчити війну на Донбасі, а його опонент Петро Порошенко – не допустити повернення олігархату.

  Вони завершили дебати, звертаючись до аудиторії, а не один до одного.

  Зеленський, відповідаючи на раніше поставлене питання Порошенка,щодо його цінностей і бачення держави, сказав: “Наші принципи – рівність всіх перед законом, зняття недоторканності, закон про імпічмент”.

  “Щодо медичної реформи. Якщо якісних ліків немає, доступних цін немає, умов в лікарнях, грошей немає, нормальних зарплат у лікарів немає, яка це нафіг реформа? З приводу доріг мені немає що сказати, бо їх немає”, – заявив шоумен.

   “З приводу війни: ми зробимо все, щоб її закінчити“, – пообіцяв він.

  Зеленський так і не відповів Порошенку, чи піде на офіційні дебати на “Суспільному”.

  Порошенко у свою хвилину сказав: “Друзі, вони не бачать, що зроблено за 5 років. Вони намагаються перетягнути це на будь-які інші напрямки”.

  “Ми з вами маємо об’єднатися для того, щоб повернути Крим в Україну, щоб захистити український Донбас, щоб захистити Україну від популізму і російських фейків”, – сказав чинний президент

  “Ми з вами не допустимо повернення олігархату і повернення втікачів в Україну!”, – заявив Порошенко.

  “Ми спільно продовжимо наш рух вперед, бо ми знаємо що і знаємо як робити! І наша оновлена команда обов’язково переможе!”, – пообіцяв він.

  Насамкінець Порошенко закликав не порушувати традицію і завершити зустріч виконанням Гімну України.

  Цього разу Зеленський не співав Гімн, як на початку, – він поцілував дружину просто на сцені й почав комунікувати з публікою жестами.

  А Порошенко з дружиною і членами його команди таки заспівав Гімн України а капела.

  На запитання до кандидатів було 36 хвилин: на кожну відповідь було по 4 хвилини. На вступне слово Зеленський і Порошенко мали по 5 хвилин, на заключну репліку – по 1 хвилині замість 30 секунд, адже вони заощадили час впродовж дебатів.

  За даними поліції, станом на 19:00 на стадіон НСК “Олімпійський” прийшли 22 тисячі осіб.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *