Зеленський і глава Офісу президента заразилися коронавірусом

Президент Володимир Зеленський отримав позитивний результат тесту на Covid-19. Про це з’явилося його повідомлення у Facebook, Facebook-сторінка Офісу президента

Зеленський: “Немає у світі щасливчиків, для кого б COVID-19 не становив загрози. Попри усі карантинні заходи, я теж отримав + результат. В мене 37,5, а всім бажаю 36,6! Втім, почуваюся добре. Обіцяю ізолюватися і продовжую працювати. Більшість долає COVID-19. І я теж це пройду. Все буде добре!”

За даними ОП, Зеленський продовжуватиме виконувати свої обов’язки в дистанційному режимі на самоізоляції.

В Офісі також повідомили, що голова ОП Андрій Єрмак, його заступники та працівники Офісу постійно здають ПЛР-тести. Заступниця голови ОП Юлія Ковалів вже отримала негативний результат тесту.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак теж повідомив про позитивний тест на коронавірус. Про це   Єрмак написав  у Facebook

Єрмак: “Під кінець робочого дня отримав занадто “позитивні” новини: у мене позитивний тест на коронавірус, але почуваюся нормально.

Цього тижня запланована відеозустріч радників лідерів нормандського формату. Це один з найважливіших моїх пріоритетів, тому часу хворіти немає зовсім. Якщо переговори цього тижня не відбудуться – точно не за моєї вини”.

 Глава ОПУ піде на самоізоляцію та обіцяє працювати “у звичному режимі, не сповільнюючи темп”.

Єрмак закликає українців дотримуватися протиепідемічних правил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *