Завершено розслідування щодо ексглави НАЗК Корчак

Корчак та її захисникам відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення перед складанням обвинувального акта. Детективи НАБУ повідомили колишню главу Національного агентства з питань запобігання корупції про завершення досудового розслідування за фактом недекларування нею майна на понад 544 тис. грн.

Про це вчора поінформувала пресслужба НАБУ.

«12 листопада 2019 року підозрюваній та її захисникам відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення перед складанням обвинувального акта і його скерування до суду», – йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що у 2016 році це авто придбала мати чоловіка чиновниці за 544,39 тис. грн, проте станом на 31 грудня 2016 року це майно було в постійному користуванні Корчак та її чоловіка. За законом вона мала відобразити цей факт у декларації.

У НАБУ стверджують, що розслідування вказаних фактів розпочали в жовтні 2017 року.

Нагадаємо, у жовтні колишній главі Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталії Корчак повідомлено про підозру в недекларуванні статків на суму понад 544 тис. грн.

У травні 2017 року журналісти програми «Наші гроші» повідомляли, що виявили на паркомісці Корчак у столичній новобудові нову машину Skoda Octavia A7, яку вона не вказала в декларації.

Директор НАБУ Артем Ситник стверджував, що у справі ще в лютому 2018 року було зібрано всі докази, однак глава САП Назар Холодницький заблокував погодження підозри.

Корчак говорила, що 6 грудня 2018 року у квартирі її свекрухи провели «слідчі дії під виглядом пограбування».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *