З’явився прогноз Нострадамуса на 2018 рік. 6 головних пророцтв

Знаменитий своїми пророцтвами французький астролог і лікар Мішель Нострадамус спрогнозував на 2018 рік Третю світову війну, виверження вулкана Везувій і потужний землетрус. Фрагмент книги “Пророцтва Мішеля Нострадамуса”, яка була видана в 1555 році, наводить британський таблоїд Express.

“Нострадамус, на думку деяких, точно передбачив появу Наполеона і Гітлера і атаки 11 вересня на Вежі Близнюки (в Нью-Йорку. – Ред.). Багато дослідників сумнозвісного пророка, який помер в 1566 році, також переконані, що він правильно передбачив нинішні варварські дії, вчинені ІГІЛ на Близькому Сході, в тому числі прагнення захопити райони Європи для здійснення свого Халіфату. Тепер люди дивляться, що його твори могли передбачити про 2018 рік “, – відзначають у виданні.

Наводимо вам шість головних пророцтв Нострадамуса на 2018 рік:

1. Третя світова війна

Найбільш лякаючий прогноз на 2018 рік. “Пророцтва Мішеля Нострадамуса” включають в себе чотири рядки вірша, які деякі інтерпретують як опис початку Третьої світової війни. У ньому говориться, що “велика війна почнеться у Франції, і вся Європа буде атакована, вона буде довгою і жахливою для всіх, а потім, нарешті, буде мир, але лише деякі будуть ним задоволені”. Також він прогнозував війну між “двома великими світовими державами, яка триватиме 27 років”. Деякі коментатори передбачили, що Китай, Росія і Північна Корея об’єднаються, щоб атакувати США.

2. Виверження Везувію

За словами Нострадамуса, італійський вулкан буде “качати землю кожні п’ять хвилин”, і щонайменше 6000 осіб будуть вбиті. На початку 2016 року понад півтора мільйона людей були попереджені про те, що вони живуть в небезпечній зоні вулкана, який може почати виверження в будь-який час, викликавши глобальну катастрофу.

3. Потужний землетрус

Нострадамус передбачив стихійне лихо в Сполучених Штатах. Він писав: “Землетрус стосуватиметься, зокрема, західної частини Сполучених Штатів. Його сила відчувається в усьому світі”.

4. Падіння комети або астероїда

Очікується великий астероїдний удар, оскільки Нострадамус прогнозував, що в 2018 році “момент насильства буде збігатися з появою комети на небі. Ядерний тероризм і природні катастрофи зруйнують нашу планету”.

Хоча прийнято вважати астероїди або комети загрозою планеті Земля, NASA заявляє, що не знає жодного великого небесного тіла, яке загрожує нам, щонайменше, в найближчі 100 років.

5. Економічний колапс:

Нострадамус сказав, що “багаті помруть багато разів”. Багато хто вважає, що глобальний економічний колапс буде викликаний Третьою світовою війною і наслідками багатьох стихійних лих.

6. Люди житимуть до 200

З такою кількістю пророкувань смерті і зневіри це здається малоймовірним. Однак Нострадамус писав, що “досягнення медицини підвищать очікувану тривалість життя людей до 200 років”. Він прогнозував, що до кінця 2018 року 80-річний чоловік буде схожий на 50-річного.

Інші прогнози Нострадамуса на 2018 рік: люди зможуть розмовляти з тваринами; зникнення мовних відмінностей; від людей, які захочуть завести дітей, будуть вимагати ліцензію або дозвіл; потужні пожежі від глобального потепління.