Loading...

З НОВИМИ ТАРИФАМИ! ЩО В УКРАЇНІ ЗДОРОЖЧАЄ, ПІДВИЩИТЬСЯ ТА ЗМІНИТЬСЯ ВІД 1 СІЧНЯ

Розмір мінімальної зарплати підвищили на півтисячі гривень.

В Україні змінюють правила виходу на пенсію. Українців привчать сортувати сміття та повільніше їздити у містах. А ще будемо більше платити за електрику й телефонні дзвінки.

Від початку року почне діяти непопулярна норма нового пенсійного законодавства. Вийти на пенсію зможуть 60-річні люди, які мають не менше 25 років страхового стажу. Якщо стаж менший, тоді пенсію доведеться чекати до 63 років.

Від 2018 року українців змусять сортувати сміття: як непотріб можна перетворити на корисні речі
сортувати сміття потрібно буде за видами матеріалів: органіка, метал, скло, пластик та папір. Для цього на подвір’ях мають стояти окремі контейнери для кожного виду сміття, а сортувати його повинні самі українці.

Від січня знижуються ставки ввізного мита на автомобілі з єврономерами. Протягом 7-10 років, за умовами Угоди про вільну торгівлю між Євросоюзом та Україною, їх знизять до нуля.

МВС змінює правила для водіїв. Які основні новації чекають у 2018 році
дозволена швидкість зменшиться з 60 до 50 кілометрів на годину. За її перевищення загрожує штраф – 340 гривень і більше.

Суттєво подорожчають цигарки. Через підвищення акцизу їхня ціна зросте на 2-7 гривень, залежно від марки та виробника. До 2025 року середня вартість пачки може коштувати 90 гривень.

Стануть дорожчими також послуги “Укртелекому”. Від 1 січня для жителів міст вони збільшаться на 7%, для жителів сіл – на 16%.

Нові тарифи – і в “Укрпошти”. Відправлення посилки вагою до 1 кг обійдеться у 12 гривень, а важчих – у 14 гривень. Міжнародні відправлення подорожчають на третину.

Зросте ціна і на електроенергію. Вже від 1 січня вона подорожчає на 9,5%, а до кінця року – ще на 6%.

Разом з тим, від нового року в Україні зростуть мінімальна зарплата та прожитковий мінімум. У бюджеті також заплановано збільшення зарплат вчителям – у середньому на чверть, а також виплат військовослужбовцям – у чотири з половиною рази.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *