У МВС опублікували дані щодо кількості постраждалих силовиків на ПП Шегині

Помічник голови державної прикордонної служби України Олег Слободян заявив, що українські прикордонники, які несли служба в пропускному пункті Шегині, отримали наказ не застосовувати силу.

Слободян зазначив, що таке рішення було через те, що на кордоні планувалася “мирна акція”.

“Журналісти запитують, чому прикордонники не використовували зброю? Відповідаю: прикордонники отримали наказ не застосовувати зброю та засоби фізичного впливу, адже проходила “мирна акція”, – повідомив Слободян.

Міністерство внутрішніх справ України повідомляє, що під час незаконного прориву через кордон України в пункті пропуску Шегині Львівської області постраждали 11 поліцейських.

“11 поліцейських отримали травми різного ступеня тяжкості. Учасники акції намагаючись пройти через обмежувальну лінію з поліцейських, повалили їх на землю, що викликало тілесні ушкодження” – повідомили в МВС.

Раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв притягнути до відповідальності учасників прориву державного кордону в пункті пропуску Шегині, під час якого екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі повернувся в Україну.

Нагадаємо, що увечері 10 вересня прихильники екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі прорвали оточення силовиків на пункті пропуску Шегині та провели політика на територію України.

За даними Держприкордонслужби, під час прориву постраждали кілька бійців Національної поліції та прикордонної служби.

Саакашвілі приїхав на автобусі до ПП Шегині після невдалої спроби перетнути польсько-український кордон на поїзді Інтерсіті Перемишль-Львів-Київ.

Міхеїл Саакашвілі повернувся в Україну, незважаючи на позбавлення українського громадянства і заяви прикордонників відібрати у нього паспорт громадянина України.

Сайт центру “Миротворець” вніс Міхеіла Саакашвілі до своєї бази через незаконний перетин державного кордону. Про це написав у Facebook керівник центру Роман Зайцев.

 “Ми цього не хотіли. Але змушені. Саакашвілі заносимо в Чистилище за незаконний перетин державного кордону України, напад на військовослужбовців ДПСУ в складі групи осіб при виконанні тими своїх обов’язків з охорони державного кордону України. Склад групи осіб уточнюється”, – зазначив Зайцев.

Інформація про Саакашвілі вже з’явилася в базі сайту.

“10.09.2017 порушив державний кордон України в ПП Шегині – з групою осіб було здійснено напад на прикордонників під час виконання ними своїх обов’язків з охорони державного кордону України”, – йдеться на сторінці.

Світлина від Юрія Кравченка.

Як відомо, сайт “Миротворець” публікує інформацію про людей, які становлять загрозу українській державі та суспільству, скоїли злочини проти основ національної безпеки.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *