“Випускають на волю!” Суд прийняв скандальне рішення по вбивці “кіборгів”

Мар’їнський районний суд (Донецька область) вирішив не продовжувати запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для терориста Романа Джумаєва.

Джумаев воював у батальйоні “Пятнашка” і брав участь у боях за Донецький аеропорт у 2014 році, а також взимку 2015 в боях за Дебальцеве.

Після цього він поїхав у Білорусь, де всім ЗМІ розповідав про свій “героїзм” у терористичній республіці. Але білоруси почали піднімати питання про його депортацію, і він виїхав в Україну. Його затримали у вересні 2017 року в районі Мар’їнки, коли він намагався в’їхати до “ДНР”.

Йому були пред’явлені звинувачення по статті “Створення терористичної групи”, і в травні 2018 року справу було передано в суд, але тоді служителі Феміди його не стали заарештовувати і відпустили, всупереч тяжкості обвинувачення.

Після цього він в Маріуполі почав займатися торгівлею і затримали його випадково, після конфлікту з місцевими жителями, він напав на поліцейського. У грудні 2018 року йому обрали запобіжний захід – утримання під вартою.

Другий раз звільнити його з-під варти прийняли рішення ті ж судді, що це зробили в минулому році. Прокуратура вже кілька разів подає клопотання про відвід суддів – безуспішно.

Як передає “Вчасно” з посиланням на волонтера Галину Одноріг, рішення було прийнято в п’ятницю, 22 березня. “7 квітня Джумаєв знову зможе вийти на свободу. Бойовика, який вбивав наших кіборгів, випускають на волю!” — розповіла вона.

18 вересня 2017 року Джумаєва затримали в Мар’їнському районі, коли він намагався перетнути лінію дотику з боку ОРДЛО.

4 січня 2018 року кримінальне провадження за звинуваченням Джумаєва було передано в Мар’їнський районний суд Донецької області, а вже 3 травня 2018 року цей суд відпустив бойовика під домашній арешт.
За словами активістів, судді намагалися “по тихому” звільнити Джумаєва – кожен раз, коли на засідання приїжджали активісти засідання переносилося.
Як повідомлялося раніше, повторно терорист був затриманий вже в грудні минулого року за напад на поліцейського. Після цього йому знову визначили запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *