Верховна Рада перегляне закон про пенсійний вік для жінок

Відповідний закон був ветований ще п’ятим президентом

Верховна Рада України розгляне з пропозиціями президента законопроект №1086 (в новому скликанні ВР реєстраційний №0972) «Про внесення змін до закону України« Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування »(щодо удосконалення пенсійного забезпечення)». Про це свідчить інформація на сайті парламенту.

Зазначимо, автор законопроекту, народний депутат 8 скликання ВР з фракції Радикальної партії Юрій Шухевич зазначав, що даний закон пропонує дозволити до 2022 року жінкам виходити на пенсію в 55 років за наявності 30-річного стажу і за умови звільнення з роботи.

Верховна Рада перегляне закон про пенсійний вік для жінок

Так, останній етап проходження документа – готується на розгляд з вето президента. Зазначимо, що на початку вересня в закон були представлені пропозиції глави держави, а документ спрямований на розгляд в комітет.

Нагадаємо, в січні 2015 року парламентарії підтримали в першому читанні і в цілому даний проект закону. За нього проголосували 256 нардепів при 226 мінімально необхідних.

Як повідомлялося, вже в лютому 2015 року п’ятий президент України Петро Порошенко ветував законопроект. У своїх пропозиціях він підкреслював, що в останні роки спостерігається дефіцит бюджету Пенсійного фонду, і тому на той момент була відсутнє фінансове забезпечення для реалізації цього закону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *