Василь Вовк: Ніхто не зацікавлений в прийнятті законів, що легалізують видобуток бурштину

В Україні ніхто не зацікавлений у прийнятті законів щодо легалізації видобутку бурштину, бо тоді складніше буде «дерибанити» народне добро.

Про це заявив керівник Головного слідчого управління Служби безпеки України (2014 – 2015 р.р.) Василь Вовк в ефірі програми «Vox populi» (20:00 – 20:30 на телеканалі ZIK).

«Найближчим часом ніхто не зацікавлений у прийнятті законів щодо легалізації видобутку бурштину. У нас взагалі закони, які б легалізували бізнеси, які пов’язані з великими прибутками не приймаються, тому що тоді потрібно легалізувати свої статки. Тоді складніше «дерибанити» народне добро, надра. Ці питання піднімаються, але ви просто не уявляєте собі скільки законів, в тому числі і цього лежать у підвалах Верховної Ради», – пеерконаний Вовк.

Зокрема, за словами екс-слідчого, йому зрозуміло, чому ці справи там лежать. На його переконання, для представників народу немає сенсу приймати ці закони. Вони не будуть мати з цього жодної вигоди для себе.

«Я скажу більше, не в образу шановним народним депутата, серед яких є багато порядних і освічених людей. У Раді закони приймаються, ті які взагалі не виконуються, або ті які потрібні народним депутатам для прибутку чи розвитку їхнього бізнесу, або для разового «дерибану» бюджету», – констатує гість програми.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *