Валенса: Росія програє битву за Україну

Сьогодні світ, в цілому Європа рухається тим шляхом, щоб нівелювати бар’єри європейські країни намагаються підтримувати одна одну. Росія натомість іде назад і мусить ту битву, які розв’язала в Україні програти. Росія програла б набагато швидше, якби Україна увійшла до ЄС і НАТО, якби українці вирівняли всі шанси і знесли всі бар’єри та кордони. Росія просто не цієї епохи.

Таку думку в ефірі одного з українських телеканалів висловив президент Польщі в 1990-1995 роках Леха Валенса, – повідомляє Replyua.

На його думку, проблема полягає в ліквідації бар’єрів, у розумінні між народами. Екс-президент Польщі зауважив, варто згадати, скільки ті ж поляки пролили крові, коли боролися з Німеччиною, а сьогодні все інакше, бо між Польщею і Німеччиною фактично немає кордону і немає нікому від цього проблеми, бо це не та епоха, в якій залишилася Росія. Вона не має того ступеню розвитку, в я кому вже живе інший цивілізований світ.

«Зі всіх країн Європи ми робимо одну об’єднану європейську країну і вже навіть європейський континент ми робимо глобальним, а стиль Росії, яка нападає на Крим і на Схід України – цей стиль не пасує до сьогоднішніх часів, тому Кремль програє битву за Україну. Росія має старі інтереси, які не будуть в сьогоднішні часи приносити позивні ефекти», – резюмував Лех Валенса.