В українських банках знайшли гроші ватажків донбаських бойовиків

Державна служба фінансового моніторингу з початку року актуалізувала список так званих «високопосадовців» «ДНР» та «ЛНР» та встановила рахунки новопризначених осіб в банківських установах України, повідомляє прес-служба Держфінмоніторингу.

«Держфінмоніторингом на постійній основі здійснюється ідентифікація новопризначених так званих “високопосадовців” “ДНР” та “ЛНР”. Так, за 8 місяців 2016 року актуалізовано список цих “високопосадовців” та встановлено рахунки новопризначених осіб в банківських установах України», – йдеться у повідомленні.

Держфінмоніторинг за 8 місяців 2016 року підготував та скерував до СБУ та ГПУ 20 матеріалів стосовно фінансових операцій осіб, які, за інформацією правоохоронних органів, можуть бути пов’язані з фінансуванням тероризму (сепаратизму) та/або проведених за участю осіб, які публічно закликають до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або зміни меж території або державного кордону України. У вказаних матеріалах сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів та з учиненням іншого злочину, визначеного Кримінальним кодексом України, становить 300,02 млн грн. Крім того, Держфінмоніторинг за вказаний період вжитими заходами щодо запобігання та протидії фінансуванню терористичної діяльності виявив та заблокував кошти на загальну суму в $9,7 млн, 1 млн російських рублів та 173,1 млн гривень. Загальна сума заблокованих коштів у гривневому еквіваленті становить 429,08 млн гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *