В ДФС кажуть, що приходив Насіров, але керівником так і не став

В Державній фіскальній службі заявляють, що керівником відомства залишається Олександр Власов, призначений на посаду Кабміном 5 вересня 2018 року.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар ДФС Наталя Непряхина.

Вона заявила, що колишній глава Роман Насіров не може самовільно видати і підписати наказ про виконання рішення Окружного адміністративного суду Києва від 11 грудня 2018 р.

“…видання наказу про виконання рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 11 грудня 2018 р, підписаного самим Романом Насіровим, є неправомірним”, – написала вона, додавши, що повноваження щодо призначення голови ДФС має лише Кабмін.

 “Питання поновлення керівника центрального органу виконавчої влади повинно здійснюватися на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України, проект якого вноситься Мінфіном”, – написала вона.

“У разі прийняття рішення урядом про поновлення Романа Насірова на посаді керівника ДФС, фіскальна служба повинна видати наказ про оголошення розпорядження Кабміну стосовно поновлення Насірова на зазначеній посаді”, – додала Непряхина.

Вона заявила, що Насіров приходив у ДФС в четвер.

“Так, Роман Насіров був сьогодні в ДФС. Ні, силою кабінет не захоплював. Керівником ДФС є Олександр Власов, призначений на посаду Кабміном 5 вересня 2018 року”, – написала вона.

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров офіційно заявив про те, що 27 грудня приступив до виконання своїх повноважень.

Він підкреслив, що це було зроблено в рамках виконання відповідного рішення суду. Свою позицію Насіров виклав на особистій сторінці у Facebook.

“Так, із 27 грудня 2018 року я на законних підставах обіймаю посаду голови ДФС України. Конституцією і Законами України встановлено, що рішення суду є обов’язковим до виконання. Рішенням суду я поновлений на посаді голови ДФС України, і виконання рішення у цій частині суд постановив здійснити негайно”, — зазначив очільник ДФС.

Крім того, він додав, що будь-які посилання окремих осіб на те, що для поновлення його на посаді необхідне розпорядження Кабінету міністрів України, є неправомірними. Адже таке розпорядження необхідне тільки під час призначення або звільнення голови ДФС України.

Нагадаємо:

  • 11 грудня Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова, та наказав виплатити йому компенсацію у 184 тисячі гривень.
  • Уряд планує оскаржувати це рішення.
  • Насірова звинувачують у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні. Кабінет міністрів звільнив його ще 31 січня 2018 року.
  • 19 грудня Насіров програв суд лікарю, який назвав його діагноз фейком.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *