Укравтодор: в Україні 4,5 тисяч мостів потребують негайного ремонту

В Україні налічується близько 17 тисяч мостів різного віку та розміру. З них — 4,5 тисяч потребують негайного ремонту.

Про це повідомив  радник голови Укравтодору та колишній заступник міністра інфраструктури Олександр Кава в ефірі програми “Нині вже” на Громадському.

“Що стосується мостів, то на дорогах загального користування у нас є 17 тисяч мостів, з яких 2/3 потребують капітального ремонту. А 4,5 тисячі потребують дуже термінового ремонту”, — сказав Кава.

За його словами, серед доріг загального користування в Україні —  95% доріг експлуатуються понаднормово.

 “Це ті дороги, які потребують капітального ремонту, але експлуатуються через те, що не було достатнього фінансування, вони вже з простроченими строками ремонту”, — додав посадовець.

Як повідомлялось, за підрахунками Укравтодору, для капітального ремонту всіх доріг, які сполучають населені пункти по всій території України, необхідно виділити 2 трильйони гривень. Про це заявив радник глави “Укравтодору” Олександр Кава в ефірі “112 Україна”.

“Щодо доріг, де робиться ямковий ремонт – це вимушений захід для того, щоб забезпечити якийсь проїзд на дорогах, які потребують капітального ремонту. Для того, щоб відремонтувати всі дороги країни, дороги між населеними пунктами, потрібно 2 трлн. грн. Таких грошей немає у державному бюджеті”, – заявив Кава

Говорячи про вартість кілометра дороги, він зазначив, що все залежить від необхідного обсягу земельних робіт.  “Якщо сказати про середній ремонт, то дорога другої-третьої категорії – це від 10 до 15 млн грн за кілометр”, – сказав радник глави “Укравтодору”.

Нагадаємо, у держбюджеті на 2018 рік 44 млрд гривень закладено на ремонт доріг (з них 32,6 млрд гривень – бюджет Державного дорожнього фонду).

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *