У ЗАПОРІЖЖІ ДИТИНА ТРИ МІСЯЦІ ЖИЛА У ЗАКИНУТОМУ ГУРТОЖИТКУ РАЗОМ ІЗ НАРКОЗАЛЕЖНИМИ БАТЬКАМИ І БЕЗХАТЬКАМИ

Дитину врятували мешканці сусідніх будинків.

У Запоріжжі врятували 4-річну дитину, яка три місяці жила в руїнах закинутого гуртожитку. Маленького хлопчика притягли туди наркозалежні, які зосталися без житла. Про дитину поліцію повідомили жителі навколишніх будинків, йдеться у ТСН

Місцеві помітили дитину, що вешталася в лахмітті серед розкиданих шприців та пляшок. Він борсався у непотребі поруч із напівпритомними батьками.

У ЗАПОРІЖЖІ ДИТИНА ТРИ МІСЯЦІ ЖИЛА У ЗАКИНУТОМУ ГУРТОЖИТКУ РАЗОМ ІЗ НАРКОЗАЛЕЖНИМИ БАТЬКАМИ І БЕЗХАТЬКАМИ

“Дитина була у брудному одязі, занедбана. Воно й не дивно, бо там взагалі жодних умов: ні комунікаційних, ні води, а просто закинута будівля”, – каже в.о. речниці патрульної поліції Запорізької області Катерина Шевченко.

Помешкання безхатьків легко знайти за сміттям: уколи, упаковки з-під медичних препаратів і пляшки від настоянки глоду. У таких умовах та поруч з безхатьками подружжя разом із дитиною жило кілька місяців.

Дитина або вешталася коридорами, або гуляла під будівлею. Обидва батьки вживають наркотики та алкоголь, кажуть люди. “Мати била дитину, карала фізично і залякувала, що за непослух віддасть його до дитячого будинку”, – каже керівниця міської служби у справах дітей Наталія Сиворакша.

Служба у справах дітей, яка тримала родину на обліку, розшукувала дитину три місяці, але подружжя постійно змінювало місце проживання. Те, що хлопчика вдалося знайти вчасно, велика вдача, кажуть лікарі.

До засідання суду, де вирішуватимуть питання про позбавлення батьківських прав, хлопчик перебуватиме у дитячому будинку. Де зараз тато чи мама малюка, не відомо. Протягом чотирьох днів до дитини жінка не приходила жодного разу.