У центрі Києва пограбували фонд української культури на сотні тисяч

Зловмисниками викрадено картини та цінні рукописи, вартість яких вимірюється сотнями тисяч доларів.

Роботу фонду паралізовано, вивезено всю документацію та техніку на суму понад півмільйона гривень.

“До мене звернувся голова правління Всеукраїнського благодійного фонду української культури імені Бориса Олійника Бакуменко Олександр Данилович з прохаханням допомогти. Прибув на місце. Розібрався. Виявилося, що в результаті зухвалого рейдерського захоплнення 31 грудня 2017 року колишній працівник фонду, підробивши документи, незаконно привласнив примішення та за допомогою “тітушок” силоміць примусив працівників організації залишити будівлю, завдавши їм значних тілесних ушкоджень…”, – написав Андрій Махніцький на сторінці у Facebook.

ДО УВАГИ ЗМІ ТА ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ!

У мене немає слів…але спробую розповісти яке жахіття відбувається у центрі Києва, вул. Липська, 16. До мене звернувся голова правління Всеукраїнського благодійного фонду української культури імені Бориса Олійника Багуменко Олександр Данилович з прохаханням допомогти. Прибув на місце. Розібрався. Виявилося, що в результаті зухвалого рейдерського захоплнення 31 грудня 2017 року колишній працівник фонду, підробивши документи, незаконно привласнив примішення та за допомогою тітушок силоміць примусив працівників організації залишити будівлю, завдавши їм значних тілесних ушкоджень…

Сьогодні виявилося, що зловмисниками було викрадено предмети мистецтва: картини та цінні рукописи, вартість яких вимірюється сотнями тисяч доларів. Роботу фонду паралізовано, вивезено всю документацію та техніку на суму понад півмільнона гривень. Остаточні збидтки маю надію встановить слідство.

Патрульні поліцейські, які прибули на місце події, засвідчили вищенаведені факти.
Однак, зважаючи на очевидні докази, які свідчать про вчинення злочину, дивним фактом стала відмова слідчої групи прибути на місце, щоб оперативно реагувати на подію. Хоча відповідальний по справі слідчий призначений вже давно.

Беремо з командою цю ситуацію на контроль і Закликаю всіх небайдужих максимально поширити цю публікацію аби ми всі разом допомогли зберегти творче надбання нашого народу.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *