Нагадаємо, суд вирішив арештувати Насірова на 2 місяці з можливістю внесення застави у 100 млн грн. Самого Насірова нині до суду не привезли. За словами прокурорів, він нібито сам від цього відмовився, тому зачитували рішення лише в присутності його захисників.

Крім того, міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що Насіров не скаржився на здоров’я і на умови тримання у Лук’янівському СІЗО. Міністр припустив, що затриманий глава ДФС може прийти до суду на розгляд апеляції, який очікують наступного тижня.

“Жодних повідомлень про погіршення здоров’я чи якихось негативних обставин у Лук’янівському СІЗО ми не отримували. В принципі звичайно як будь-яка особа, яка подала апеляцію, він має право прибути до суду для дачі особистих пояснень”, – зазначив Петренко.

Нагадаємо, відстороненого голову державної фіскальної служби Романа Насірова тримають у Лук’янівському СІЗО у Києві. Суд заарештував його на 60 діб із можливістю застави у 100 млн грн. Адвокати затриманого вже подали апеляцію на таке рішення суду. Судове засідання з розгляду апеляції може відбутися вже наступного тижня, 13-19 березня.