У “Слузі народу” відреагували на прохання Кличка

Перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко пропонує міському голові Києва Віталій Кличко написати офіційне прохання провести дострокові вибори до Київської ради.

Джерело: “Інтерфакс-Україна” з кулуарів парламенту

Корнієнко: “Усні новини з сайтів, на жаль, для нас не є підставою, щоб про це навіть говорити в комітеті. Чекаємо офіційне звернення.

Якщо воно буде процедурно правильно подано до Верховної Ради, далі воно надійде в комітет. Ми будемо в комітеті визначатися”.

Корнієнко уточнив, що наступне засідання комітету з питань організації державної влади і місцевого самоврядування, який є головним в цьому питанні, відбудеться 1 жовтня.

“Якщо він встигне до цього подати (подання – ред.). Можливо, включимо до порядку денного комітету. Можливо, не включимо. У нас є 90 днів на ухвалення цього рішення”, – заявив Корнієнко.

Нагадаємо,19 вересня мер Києва Віталій Кличко оприлюднив заяву, в якій закликав парламент провести дострокові вибори до Київради після того, як столичні депутати знову не забезпечили кворум для проведення засідання.

13 вересня депутати від “Слуги народу” зареєстрували у Верховній Раді законопроект №2143 про внесення змін до закону “Про столицю України – місто-герой Київ”, який, зокрема, передбачає проведення позачергових виборів київського міського голови й депутатів Київської міської ради 8 грудня 2019 року.

Цей документ включено до порядку денного сесії парламенту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *