У САП поставили крапку щодо законності грошей для застави за Насірова

Державна служба фінансового контролю оприлюднила висновок експертизи щодо походження грошей для застави, які внесли за відстороненого очільника ДФС Романа Насірова.

Про це розповів прокурор САП Роман Симків, пише “Радіо Свобода”.

Державна служба фінансового контролю перевірила походження грошей для застави, внесеної за відстороненого від посади голову Державної фіскальної служби Романа Насірова, підозрюваного в зловживанні владою. Служба дійшла висновку, що джерела надходження цих коштів, частину з яких внесла дружина Насірова, частину – його тесть, – законні, – наголосив він.

Прокурор також зауважив, Державна фіскальна служба своєю чергою має перевірити, чи було сплачено податки з цих коштів.

Також Роман Симків додав, що САП просить суд продовжити ще на два місяці запобіжний захід Насірову.

Це, за його словами, зокрема, стосується: електронного браслету, який має носити Насіров, та його паспортів, які зараз зберігаються в Державній міграційній службі.

Нагадаємо, увечері 16 березня Роман Насіров після внесення застави у розмірі 100 мільйонів гривень вийшов на волю. Згодом нардеп Мустафа Найем роповів, кому насправді належать ці гроші.

До речі, колишній голова Державної фіскальної служби Роман Насіров може використати пост президента Федерації дзюдо України для виїзду за кордон, заявив прокурор САП Роман Симків у ході судового засідання

“Це може бути використано для виїзду за кордон”, – зазначив він.

“Прошу суд про задоволення клопотання керівника САП і продовжити на 2 місяці процесуальні обов’язки, які були покладені на Романа Насірова раніше”, – додав прокурор.

Раніше повідомлялося, що суд у справі Насірова оголосив перерву до ранку.