У Раді вимагають звіту голови НАБУ Ситника. Таки вже пора

У Раді вимагають звіту голови НАБУ Ситника. Таки вже пора

Ситник має відзвітувати у Верховній Раді за півроку своєї роботи

Голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник має відзвітувати у Верховній Раді за півроку своєї роботи. Адже виглядає так, що НАБУ займається продукуванням голосних заяв, а не розслідуванням реальних справ. Про це в коментарі Gazeta.ua заявив народний депутат від «Народного фронту» Ігор Гузь.
За його словами, за півроку роботи НАБУ спромоглось передати до суду лише 14 справ, причому половина з них – про суддів невисокого рангу. «Між тим, суспільство вже змучилось чекати, коли бюро займеться корупціонерами з оточення Януковича, які сидять у парламенті. Або ж візьметься за хабарників, які пролізли до нової влади», – відзначив нардеп.
«В НАБУ на високих зарплатах працює 500 співробітників, зарплата пана Ситника в травні склала 121958 грн. На цей рік Верховна Рада виділила на роботу цього органу майже півмільярда гривень. Але керівник НАБУ Артем Ситник лише розповідає про те, як його відомству заважає ГПУ, або вимагає для бюро нових повноважень на зразок права прослуховувати розмови», – зауважив Гузь.
У зв’язку з цим, відзначає депутат, Ситник мав би прийти до Верховної Ради і відзвітувати про конкретні результати його роботи за півроку. «Інакше в кінці року спитають не тільки з НАБУ, але і з Верховної Ради, яка виділяє такі величезні кошти на боротьбу з корупцією», – сказав Гузь.
Як відомо, про неналежну роботу бюро і його керівництва неодноразово заявляли і політики, і громадські активісти. Зокрема, нардеп від «Батьківщини» Ігор Луценко подав заяву про злочин, скоєний Ситником, звинувативши його у тому, що той перетворив НАБУ на осередок так званих громадських активістів, частина з яких має кримінальне минуле.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *