У планах Кабміну створити мільйон робочих місць за 5 років

Як висловився прем’єр-міністр Олексій Гончарук у Facebook, у цьому році планується створення 200 тисяч нових робочих місць

Олексій Гончарук: “Мета нашого Уряду на 2020-й рік –– це +200 тис. нових легальних робочих місць та скорочення пошуку роботи в середньому з 3,6 до 2 місяців.”

 За наступних 5 років Кабмін ставить собі за мету створити 1 мільйон робочих місць.

 За словами керівника уряду, наразі майже кожен 5-й українець працює неофіційно. Така зайнятість позбавляє робітників багатьох прав у відносинах з роботодавцем.

У рамках програми створення нових легальних робочих місць, 600 інспекторів праці провели роз’яснювальну роботу з понад 180 тис. роботодавців. До таких візитів також долучались Пенсійний фонд, податкова, служба зайнятості та органи місцевого самоврядування.

У результаті таких дій, повідомляє прем’єр, за два тижні було укладено понад 107 тисяч трудових договорів з 202 тисяч працівниками.  Загальна динаміка працевлаштування у тих сферах, де проводилась інформаційна кампанія, зросла на 25,8% у порівнянні із січнем минулого року.

З 10 лютого почалась інспекційна кампанія. “Інспектори перевірятимуть роботодавців, що мають потенційно незадекларованих 4 і більше осіб”, – повідомив Гончарук. Триватимуть такі заходи до 21 лютого.

Нагадаємо:

  • Наприкінці грудня минулого року уряд схвалив законопроєкт про працю, він передбачає збільшення кількості легальних робочих місць, підвищення доходів та розширення соціальних прав працівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *