У Нових Санжарах перекрили дорогу, палять шини, сутички з поліцією, щоб не пустити людей із Китаю

Жителі селища міського типу Нові Санжари у Полтавській області протестують проти завезення до них евакуйованих із Китаю людей, вони перекрили дорогу й палили шини, а також вступили у сутички з поліцейськими. Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної держадміністрації.
У Нових Санжарах перекрили дорогу,  палять шини, сутички з поліцією, щоб не пустити людей із Китаю

“У зв’язку з поширенням інформації про те, що евакуйованих українців із Уханя можуть розмістити у медичному центрі внутрішніх військ МВСУ “Нові Санжари”, місцеві жителі перекрили дорогу”, – йдеться у повідомленні.

У Нових Санжарах перекрили дорогу,  палять шини, сутички з поліцією, щоб не пустити людей із Китаю

Речник ГУ Нацполції Полтавської області Юрій Сулаєв сказав у коментарі одному із каналів:

 “Ситуація на разі контролюється працівниками поліції. Мешканці Нових Санжар практично цілу ніч блокували проїжджу частину населеного пункту. Висловлюють свій протест. Отримали звідкись інформацію, що до них будуть заїжджати  особи з Китаю – і вони категорично проти такого заїзду. Вони вийшли на акцію протесту, перекривши дорогу

Він сказав, що вранці, коли працівники поліції попросили розблокувати дорогу, була досить “накалена” ситуація. Частина громадян проявили певну агресивність і відмовилися виконувати законні вимоги поліцейських і вступили навіть у сутичку з поліцейськими.

“Через це понад 10 найбільш активних осіб було вилучено з натовпу, з ними проведена відповідна профілактична робота. Вони всі ідентифіковані. Людей попереджено, що у раз порушення закону вони будуть відповідати відповідно до закону. Проте на даний момент люди не розходяться, продовжується акція протесту. Правоохоронці намагаються роз’яснити людям вимоги закондавства, також із людми спілкуються органи місцевого самоврядування”, – сказав він.

Сайт поліції повідомляє, що близько 7-ї ранку в селищі Нові Санжари група місцевих мешканців заблокувала дорогу міжрегіонального значення.  Їх закликають не порушувати закон.

На відео присутня ненормативна лексика. Раніше стало відомо, що евакуйованих з Китаю українців привезуть на Полтавщину – в санаторій МВС у Нових Санжарах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *