У НКРЕКП повідомили, в яких випадках можна отримати компенсацію за неякісні послуги ЖКГ

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг ввела гарантовані стандарти якості послуг з електропостачання та компенсації споживачам за їх недотримання. Порядок надання компенсації вступив чинності 24 листопада 2018 року.

Як повідомила глава НКРЕКП Оксана Кривенко в Facebook, споживач отримує компенсацію в разі недотримання оператором системи розподілу або електропостачальника встановлених гарантованим стандартом термінів надання послуг та виконання робіт, а саме по:

– видачі технічних умов на приєднання;

– відновлення електропостачання;

– перевірки лічильника;

– відповіді на письмові звернення;

– якості електричної енергії.


У разі невиконання цих послуг або виконання в недостатньому обсязі, споживачі повинні звертатися з заявою встановленого зразка для отримання компенсації.

Нагадаємо, з 1 травня 2019 українці зможуть офіційно отримати компенсацію за отримання неякісних житлово-комунальних послуг. Кабінет міністрів України затвердив відповідну форму скарги на якість комунальних послуг і механізм їх перевірки. Для отримання відшкодування споживачам комунальних послуг необхідно буде подати акт-претензію і дочекатися результатів перевірки якості ЖКП. Крім того, домогосподарства, яким буде призначено субсидію вже після початку опалювального сезону, отримають компенсації від держави за весь його період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *