У багатодітній сім’ї горе. Всьому виною шоколад “Рошен”

Печерський районний суд Києва засудив батька чотирьох дітей до 2 років 4 місяців позбавлення волі за крадіжку 20 шоколадок Roshen з магазину.

Про це йдеться у рішенні суду від 12 квітня.

Засудженим виявився уродженець с. Капітанівка Києво-Святошинського району, батько 4-х малолітніх дітей, який раніше вже притягувався до відповідальності за крадіжку.

Відповідно до матеріалів справи, вранці 6 червня 2016 року чоловік намагався викрасти з магазину “Сільпо” у ТРЦ “Гулівер” 20 плиток темно-молочного шоколаду “Roshen “Чайка””, загальною вартістю 238 гривень 17 копійок, але був затриманий охоронцем магазину.

Чоловік визнав свою вину, заявив, що щиро розкаюється у скоєному і просив його суворо не карати.

Суд кваліфікував його дії як “закінчений замах на крадіжку, що вчинений повторно” і засудив до позбавлення волі на строк 1 рік 6 місяців.

У суді наголосили, що злочин було вчинено обвинуваченим в період іспитового строку.

“Суд вважає неможливим виправлення (обвинуваченого – ред.) без ізоляції від суспільства, та вважає, що покаранням, необхідним для виправлення обвинуваченого, попередження вчинення ним нових злочинів, буде покарання у виді позбавлення волі на строк 1 рік 6 місяців”, – йдеться в рішенні суду.

Також суд встановив, що на час розгляду даної справи чоловік був засуджений вироком Солом’янського районного суду Києва від 17 лютого 2017 року за ч. 2 ст. 185 КК України (ткрадіжка солодощів на 1 тисячу 893,58 гривні – ред.) до покарання у виді позбавлення волі на строк 2 роки.

“На підставі ст. 71 КК України до призначеного покарання частково приєднано невідбуте покарання, призначене за вироком Конотопського міськрайонного суду Сумської області від 25 листопада 2014 року і остаточно призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 2 роки 3 місяці”, – йдеться в рішенні.

Наголошується, що при визначенні остаточного покарання суд застосував принцип часткового складання покарань. Таким чином, чоловіка засудили до 2 років і 4 місяців позбавленні волі.

Українська правда. Київ 

Журналіст Олександр Дубинський так прокоментував історію, про яку йде мова нижче: 

Парадокс.

Если ты воруешь 20 шоколадок Roshen, – то отправишься в тюрьму на полтора года. https://goo.gl/2iN3gH

Если ты воруешь все и у всех, но при этом делаешь шоколадки Roshen – тебе ничего не будет.

Вот такая вот она, жизнь по разные стороны шоколада…А ось як коментує ситуацію блогер Клим Братківський:

Я вибачаюсь, але тут ЗМІ пишуть про те, що Печерський районний суд міста Києва засудив до позбавлення волі на строк 2 роки 4 місяці чоловіка, який вкрав в магазині 20 плиток темно-молочного шоколаду «Roshen «Чайка»» вартістю 11 гривень 90 копійок кожна. Чоловік одружений (насправді шлюб розірвано в 2016 р.), має на утриманні 4-х малолітніх дітей. Звертаю увагу, що за два роки він втретє засуджений за крадіжку.
До речі, в 2016 році в МегаМеркеті він вкрав цукерок ТМ JellyBell

Показати більше…

Світлина від Клима Братківського.
А що думаєте з цього приводу ви?