ЦВК перевіряє громадянство кандидата від “Слуги народу”

Центральна виборча комісія має дані про наявність у кандидата від партії “Слуги народу” Олександра Куницького про подвійне громадянство та паспорт Ізраїля.

Інформацію про це 29 червня підтвердив радник голови ЦВК Олександр Остапа, повідомляє ГМ “ОПОРА”.

“Є матеріали про те, що у Куницького є подвійне громадянство і про паспорт … Наразі у ЦВК є усі доказові документи. Зараз проходить дослідження (отриманої інформації – ред.). Коли його буде завершено, буде ухвалено відповідне рішення”, – заявив Остапа.

Представник ЦВК не уточнив, скільки часу може зайняти перевірка отриманої інформації.

 Олександр Куницький балотується по 169 одномандатному виборчому округу у м.Харкові.

Раніше “5 канал” повідомив про те, що Куницький не проживає у Харкові, а про наявність у нього громадянства Ізраїлю свідчить надана ізраїльським Відомством з питань корпорацій виписка про заставу майна “громадянина Ізраїлю Олександра Куницького”.

Згідно довідки, кандидат від “Слуги народу” був зареєстрований за адресою Хайфа, вул. Га-Тихон, 7, 2. Сам Куницький наявність громадянства Ізраїлю спростовує.

Відомий автомобільний блогер Олександр Куницький, який є кандидатом у народні депутати від партії “Слуга народу” по 169-му одномандатному виборчому округу в Харкові, виявилося, має подвійне громадянство – України та Ізраїлю. У 2015 році Куницького депортували з України як громадянина Ізраїлю “за порушення прикордонного режиму”.

Відповідну інформацію разом з фото ізраїльського паспорта Куницького опублікував нардеп Андрій Денисенко на своїй сторінці в Facebook.

“У 169-му виборчому окрузі Харкова від партії” Слуга народу “до Верховної Ради балотується житель Запоріжжя, якийсь Олександр Куницький, чия дивна активність давно потрапила в поле зору громадськості та блогерів. Ця людина, крім українського, має також ізраїльське громадянство, прямо порушує законодавство країни, до вищого законодавчого органу якої він балотується “, – написав Денисенко.

Він зазначає, що сам Куницький, який став громадянином Ізраїлю за законом “Про повернення”, спростовує цей факт.

Денисенко також зазначає на перетині російсько-українського кордону саме за ізраїльським паспортом.

“Тільки в березні-квітні цього року, в розпал президентських виборів, через прикордонний перехід” Гоптівка “в Харківській області Куницький зробив 8 переходів російсько-українського кордону за своїм ізраїльським паспортом”, – зазначає нардеп.

Гоптівка, виїзд, 23.03.19
Гоптівка, в’їзд, 16.03.19.
Гоптівка, виїзд, 16.03.19.
Гоптівка, в’їзд, 16.03.19
Гоптівка, виїзд, 09.05.18
Гоптівка, в’їзд, 24.03.18
Гоптівка, виїзд, 24.03.18
Гоптівка, в’їзд, 24.03.18
Є активність і з української закордонному паспорту:
Харків (залізничний транспорт), виїзд 23.05.19
Харків, виїзд 16.05.19
Гоптівка, в’їзд 23.03.19
Гоптівка, виїзд 23.03.19
“Погодьтеся, така інтенсивність зв’язків з державою-агресором та ще й з елементами конспірації, не може не насторожувати. Ці факти і можлива співпраця Олександра Куницького з російськими спецслужбами повинні бути перевірені СБУ, до голови якої я звернуся вже в найближчий понеділок. Заодно і дізнаємося , якого саме народу служать деякі слуги “, – додав Денисенко.

 

Зазначимо, по мажоритарному округу №169 у Харкові також балотується нардеп Олександр Грановський, якого називали  “тіньовим куратором” судової та прокурорської системи  у команді екс-президента Петра Порошенка.

Раніше мер Харкова Геннадій Кернес заявив, що консультується з нардепом Олександром Грановським і сподівається, що той представлятиме Харків у Верховній Раді наступного скликання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *