Столичні лікарі бойкотують через низьку зарплату під час епідемії Covid-19 (фото)

Лікарня №8 приймає хворих на коронавірус, але доплати за це медики не отримують

Персонал Київської міської клінічної лікарні №8 Оболонського району вийшли на протест і відмовляються працювати за зарплату у розмірі 3-5 тисяч грн в умовах поширення коронавірусу. Про це повідомляється на сторінці «Життя Мінського масиву – Оболонський район» у Facebook.

Столичні лікарі бойкотують через низьку зарплату під час епідемії Covid-19 (фото)Столичні лікарі бойкотують через низьку зарплату під час епідемії Covid-19 (фото)

Зазначається, що від початку епідемії коронавірусу з лікарні «звільнилося дуже багато» лікарів і молодшого персоналу. Повідомляється, що 29 квітня у двох працівників лікарні виявлено коронавірус, і потенційно вони могли заразити ще 42 своїх колег.

«З середини березня лікарня прийняла близько 150 заражених, але до переліку тих, хто працює з коронавірусом лікарня не потрапила і ні копійки не отримала», – стверджують медики.

Як повідомлялося, Київська клінічна лікарня №8 входить до госпітальні бази для прийому «другої хвилі» хворих із підозрою на корона вірус.

Станом на ранок 30 квітня, у Києві підтверджено 1401 випадок Covid-19. За добу кількість хворих на коронавірус у Києві збільшилася на 60 осіб. Серед них – троє медиків.