Стали відомі деталі інавгурації Зеленського

На офіційну частину інавгурації Володимира Зеленського запрошені всі українські президенти, крім Віктора Януковича. Про це повідомляють джерела УП.

Стали відомі деталі інавгурації Зеленського

На 10 ранку 20 травня Зеленський приходить в Раду і складає там присягу. Далі він пішки переходить у Маріїнський палац, де прийматиме офіційні делегації.

Як планується, перед прийомом у Маріїнському палаці військові складуть присягу новому президенту як верховному головнокомандувачу.

 За планами, після урочистостей Зеленський вирушить на Банкову, де матиме двосторонні зустрічі з іноземними президентами та членами урядів. Вечірок чи неформальних фуршетів не планується.

Нагадаємо:

  • 16 травня Верховна Рада призначила інавгурацію Володимира Зеленського на 20 травня, хоча він сам вимагав обрати 19 травня.
  • Команда Зеленського планує ініціювати розпуск Верховної Ради для дострокових виборів парламенту. Останній термін, коли новий президент зможе розпустити парламент – 27 травня.
  • Однак 17 травня фракція “Народний фронт” вийшла із парламентської коаліції, через що вона припинила існувати. На формування нової коаліції відводиться 30 днів.
  • Таким чином, впродовж 30 днів новий президент не зможе розпустити парламент на підставі відсутності коаліції, тому що триватиме створення нової.
  • Водночас, у Зеленського вважають, що коаліції в українському парламенті не було вже давно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *