Стало відомо, про що говорили Трамп і Порошенко

Зустріч президентів України і США у четвер засвідчила, що лідери обох країн мають повне розуміння один одного та усвідомлюють, як реагувати на виклики у сфері безпеки. Таку думку висловив за результатами переговорів у Нью-Йорку посол України в США Валерій Чалий, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.  “Під час сьогоднішньої зустрічі я побачив, як встановився контакт між двома лідерами країн. Вони розуміють один одного, вони розуміють, як треба реагувати на виклики безпеці у світі і в Європі зокрема”, – зауважив український дипломат.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що під час переговорів із президентом США Дональдом Трампом не обговорювалося питання надання української армії американських систем протитанкової оборони Javelin.

Порошенко повідомив, що з керівництвом США обговорювалося питання надання радіоелектронного обладнання, а протитанкові ракетні комплекси виробляються в Україні, передає Fox Business.

“Україна виробляє дуже ефективні протитанкові ракети сама. Ми не отримуємо ні від кого в світі ніякої летальної зброї, але зупиняємо російську агресію, розвиваємо 250-тисячну армію, яка є однією з найбільш ефективних у Європі. Ми говоримо про засоби радіоелектронної боротьби, щоб підвищити ефективність Збройних сил, врятувати життя солдатів “, – заявив Порошенко.Раніше президент України Петро Порошенко після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом заявив, що Вашингтон підтримав пропозицію Києва про введення миротворців на Донбас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *