Loading...

Спецпредставник США з питань України відвідає Донбас

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер відвідає з офіційним візитом Україну, Францію, Бельгію, Австрію і Велику Британію, щоб обговорити питання вирішення конфлікту на Донбасі.

Як заявили в Державному департаменті США, Волкер приїде на схід України для зустрічі з тими, хто постраждав від російської агресії, і обговорення забезпечення безпеки всіх українців.

“24 липня він буде в Києві, щоб зустрітися з українськими чиновниками, де обговорить шлях до відновлення суверенітету і територіальної цілісності України”, – йдеться в повідомленні.

Потім спецпредставник США вирушить до Парижа, щоб взяти участь в обговоренні Мінського процесу та переговорів в “нормандському форматі”. Його наступною зупинкою буде Брюссель, де він зустрінеться з посадовцями ЄС і НАТО щодо вирішення конфлікту в Україні.

“26 липня він відправиться до Відня для обговорення зусиль Спеціальної спостережної місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі на сході України. Потім він поїде в Лондон, де проведе консультації з британськими чиновниками щодо просування України”, – додали в Держдепі США.

Нагадаємо, що 11 липня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман обговорив із спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером ситуацію на Донбасі, а також підходи щодо її врегулювання.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *