Loading...

Сотник: У ПАРЄ стало важче захищати позицію України, через сповільнення реформ

Нестабільність в країні та сповільнення реформ дуже сильно впливає на нашу репутацію і послаблює можливості України переконувати наших європейських колег стримувати агресора тими ж санкціями.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ – проти!» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України (фракція «Самопоміч») Олена Сотник.

Олена Сотник, яка є членом Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи зазначила, що те, що відбувається у ПАРЄ певним чином впливає на інші міжнародні організації. Окрім того нардеп зазначила, що свої позиції у ПАРЄ Україна сьогодні втрачає.

«І в першу чергу це пов’язано із тим, що щоб не намагалися говорити наші дипломати, а вони говорять, що війна – це окремо, російська агресія – окрема, а внутрішні реформи та покращення життя – це зовсім інше та що не потрібно пов’язувати підтримку України санкціями проти агресора із певним показником реформ.

Але, не зважаючи на все це, наші зовнішні партнери очікують, що якщо вони несуть певні втрати, зокрема, від санкцій, то Україна повинна показувати хоч якісь результати всередині країни»,– зауважила Олена Сотник.

А оскільки конкретних результатів у реформах Україна не показує, то, за словами гості програми, європейських партнерів все важче переконувати підтримувати Україну, хоча б санкціями проти Росії.

«Адже коли люди бідні, коли вони не задоволені владою, а рівень довіри до Президента та парламенту наблизився до нуля, то Європа чудово розуміє, що це зона нестабільності. Натомість стабільність для Європи – найголовніше. Тому, звичайно, це дуже сильно впливає на нашу репутацію і послаблює можливості України переконувати наших європейських колег стримувати агресора тими ж санкціями»,– додала народний депутат.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *