Loading...

Скрипаля і його доньку отруїли у власному будинку – ЗМІ

Колишній російський агент Сергій Скрипаль і його донька Юлія, ймовірно, були отруєні нервово-паралітичною речовиною у себе вдома. Про це повідомляє The Telegraph.

 “Співробітник поліції Нік Бейлі, який також перебуває в критичному стані в лікарні, постраждав після того, як відвідав будинок Скрипаля в Солсбері”, – пише видання.

“Бейлі був одним із перших поліцейських, який відвідав буднок Скрипаля через кілька годин після того, як екс-співробітника ГРУ і його доньку знайшли непритомними”, – підкреслює газета.

“Інформація про отруєння Бейлі у будинку Скрипаля може означати, що і екс-офіцер ГРУ зі своєю донькою, ймовірно, були отруєні у власному будинку, а не у результаті нападу на вулиці, як вважалося раніше”, – стверджує The Telegraph.

“Поліція та служби безпеки будуть вивчати, як саме було використано нервово-паралітичну речовину.

Зазначається, що речовина “найбільш токсична, якщо використовувати аерозоль, причому ефект від цього є негайним”.

Раніше в Солсбері розгорнули підрозділи військових спеціалістів, щоб вивезти потенційно забруднені об’єкти після отруєння колишнього російського агента Сергія Скрипаля.

Як повідомлялося, 66-річного Сергія Скрипаля та його 33-річну доньку Юлію знайшли непритомними в неділю на лавці у південному англійському місті Солсбері.

Обох, ймовірно, отруїли невідомою речовиною. Вони залишаються в лікарні у критичному стані.

Як відомо, британські ЗМІ повідомили, що розвідка МІ5 вважає отруєння спробою вбивства, пов’язаною з Росією.

Водночас Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров назвав пропагандою та істерією заяви про причетність Москви до замаху на вбивство Скрипаля та його доньку.

“Ми не чули жодного конкретного факту. Ми тільки дивимося репортажі по телебаченню, де з такими серйозними обличчями ваші колеги з пафосом говорять, що якщо це Росія, то буде така відповідь, яку Росія запам’ятає назавжди. “Це несерйозно, це чистої води пропаганда, чистої води нагнітання істерики і істерії”, – сказала Лавров.

Від також зазначив, що Росія готова допомагати владі Великої Британії в розслідуванні “при зверненні за професійними, а не пропагандистськими каналами”.

Лавров також заявив, що порівнювати отруєння Скрипаля зі смертю колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка недоречно.

“Я хочу нагадати, що загибель Литвиненка, яку також звалили на Російську Федерацію так до кінця і не розслідувана”, – сказав він.

Поліція Британії заявила, що у спробі вбивства була використана нервово-паралітична речовина.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *