Шкіра потрісказалася, очі закрили бинтами: смерть малюка на Київщині викликала скандал

На Київщині батьки 2-річного хлопчика звинуватили лікарів у бездіяльності, що призвелп до загибелі їх дитини. Хлопчик сів у каструлю з окропом і отримав більше 50% опіків шкіри.

У лікарні, куди його відвезли, нібито не було належних фахівців. При цьому лікарі не потрудилися перевести його в інше місце, повідомляє ТСН.

“У деяких місцях навіть шкурочка полопалася. Я смажила котлети. І він підійшов до мене і взяв за ногу. Я ще й злякалася, бо чоловік випадково так лякає. Синочка, що ти хочеш? Він каже: хочу їсти. Я говорю. Зайчик , йди в кімнату гуляй. Я посмажу і вас покличу. і він відходить від мене, спотикається, падає в каструлю і каструля перевертається”, – розповіла мати Антоніна Клібащук.

Батьки викликали “швидку” і відвезли дитину до районної лікарні, на наступний ранок поїхали в обласну.

Після зупинки серця хлопчика перевели в реанімацію. Через кілька днів батьків пустили до нього.

“У нього очі були бинтиком закриті. І лежав поруч старий мужик, кашляв, теж під апаратом”, – каже тато хлопчика Андрій Клібащук.

При цьому волонтер Олена Єгорова, яка допомагала сім’ї, впевнена, що в цій лікарні немає необхідного обладнання, щоб у разі сильних опіків врятувати дитину.

“Я впевнена, що якби це була дитина впливових або заможних – то піднімалися би всі сили з боку адміністрації. Начмед жодного фахівця не викликав”, – підкреслила вона.

 

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *