Російського боксера Воробйова висміяли за понти і поразку

Непереможного російського боксера Сергія Воробйова (9-1-0, 6 КО) висміяли в мережі за понти, які він влаштував перед боєм з українцем Кареном Чухаджяном (16-1-0, 7 КО).

За кілька днів до поєдинку 26-річний росіянин у себе в Instagram виклав самовпевнений вірш про свою майбутню перемогу (публікуємо мовою оригіналу).

“Привет, друзья. Скоро первое февраля. Этот день, как праздник для меня. Скоро я завоюю пояс WBA, и пускай International пока. Соперник в ужасе будет бежать от меня, но долго не продлится его беготня. От ударов по корпусу у него посинеют бока. Эй, послушай меня, мой апперкот в 15-2 превратит твой рекорд”, – сказав росіянин.

Українець із вірменським корінням Карен Чухаджян (16-1) створив сенсацію в поєдинку проти росіянина Сергія Воробйова (9-1) на вечорі боксу в Калінінграді.

23-річний уродженець Києва в бою за вакантний титул інтернаціонального чемпіона за версією WBO за підсумками 10 раундів здобув перемогу роздільним рішенням суддів: 95-96, 99-91, 96-94.

Перед початком зустрічі в напівсередній вазі на перемогу Воробйова приймалися ставки з показником 1,26, а на перемогу українця – 4,14.

 Починаючи з другої трихвилинки, наш співвітчизник захопив ініціативу в рингу, а надалі лише нарощував перевагу. Карен працював першим номером, впевнено рухаючись і раз у раз дістаючи опонента точними серіями.

З кожним наступним раундом зустріч ставала все більш односторонньою. Росіянин відповідав лише своїм джебом, все частіше йдучи в глухий захист.

Після бездарної поразки Воробйова російські вболівальники не змогли стримати емоцій в коментарях.

 “Судячи з бою, так – більше поет, ніж боксер”, “Серьога, звичайно, понтовитий боксерчік. Нерви у нього тільки слабкі, це відразу помітно. Навіть після більш-менш пропущеного удару він впадає в лють. Топ боксером йому ніколи не стати”, – пишуть користувачі.

Крім того, користувачі відзначили неадекватну роботу суддів в Калінінграді, назвавши її ганьбою.

“Суддівство – це ганьба. Як можна було нарахувати перемогу манекену Воробйову – незрозуміло. Такі реалії. Звикли ганьбитися скрізь і у всьому. Це стає нормою”, – відзначили росіяни.