Роботам по облаштуванню території біля колишньої швейної фабрики карантин не на заваді

Доки багато хто з нас перебуває вдома на карантині, біля колишньої швейної фабрики тривають роботи по облаштуванню прилеглої  території. Минулого тижня там вже було висаджено 68 кущів троянд, а ще  36 планують посадити наступного тижня.

Роботам по облаштуванню території біля колишньої швейної фабрики карантин не на заваді

Роботам по облаштуванню території біля колишньої швейної фабрики карантин не на заваді Роботам по облаштуванню території біля колишньої швейної фабрики карантин не на заваді

Сьогодні привезли 27 сакур та 19 кленів зелених шаровидних. Всі  дерева були висаджені. Коли вони підростуть, їх висота буде 2,5 метра. Наступного тижня планується досадити ще 8 червоних кленів.

Як ми писали раніше, зі слів власника, облаштування цієї території має кілька цілей. Це зручний прохід на фабрику її працівників; зона відпочинку для городян; естетично приваблива територія. Центральна доріжка до входу на фабрику буде звужена до 3-3,5 м і викладена тротуарною плиткою. Вона розіб’є фасадну територію на два неправильні квадрати: більший ліворуч (якщо стати перед фасадом фабрики) й менший праворуч. На кожному з них залишилися по дві ялинки. Третя невеличка зелена зона знаходитиметься лівіше лівого квадрата й виходитиме за фабричний фасад, по діагоналі до правого рогу адмінприміщення, за яким знаходяться магазини «Цукерня», «П’ятачок» та «Дитячі іграшки». Два більші квадрати розділятимуться по діагоналях проходами двометрової ширини, якими можна вийти з загальноміського тротуару до входу на фабрику. На цих квадратах будуть посаджені сакури, зелені та червоні клени, а також троянди.

Процес облаштування території триває. Тепер залишається, щоб кущі та дерева прийнялися та радували переяславців своїм цвітом і декоративним листям.