Рада відклала штрафи для “євробляхерів”

Парламент України підтримав законопроєкт щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення автомобілів на єврономерах у цілому

“За” проголосували 284 народні депутати.

Проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України”, №1030 пропонує відкласти покарання для власників таких авто на 3 місяці.

За період дії пільгового періоду без штрафних санкцій до власників автомобілів з іноземною реєстрацією автори законопроекту пропонують за цей час розробити новий законопроект про порядок розмитнення авто.

  • Нагадаємо, це не перше відтермінування покарання за порушення порядку ввезення автомобілів на єврономерах.

  • Так звані закони про “євробляхи” парламент схвалив у цілому ще 8 листопада 2018 року.

  • Пільговий період розмитнення авто на іноземній реєстрації тривав упродовж трьох місяців до 22 лютого 2019 року. Протягом цього часу власники “євроблях” могли отримати українські номери, заплативши половину стандартного акцизного збору.

  • Втім наприкінці травня Верховна Рада відтермінувала запровадження штрафів для власників нерозмитнених “євроблях” на три місяці – до 22 серпня 2019 року.

  • Ще за час роботи Верховної Ради 8 скликання президентЗеленський звернувся до парламенту із пропозицією зібратися позачергово, щоб розглянути законопроект про відтермінування  на 90 днів застосування штрафних санкцій до власників авто на “євробляхах”.

  • Втім тоді депутати відмовилися від пропозиції пролонговувати цей період.

  • 22 серпня в Україні запроваджено нові штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів митних режимів тимчасового ввезення і транзиту.

  • А вже в перший день роботи нової Ради зареєстрованозаконопроект щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *