Loading...

Прокуратура збирається вручити підозру Садовому

Міський голова Львова Андрій Садовий стверджує, що незабаром прокуратура планує вручити йому підозру в скоєнні кримінального злочину.

Як написав мер у своєму Facebook, такий крок є помстою за його співзвучні з позицією «Самопомочі» думки щодо торгової блокади Донбасу.

«З суботніх зустрічей дізнався, що вже скоро повинен отримати від прокуратури повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Звичайно, я не пов’язую це ні з позицією «Самопомочі» в парламенті, ні з особливостями української політики. Так співпало просто», – зауважив Садовий.

Чиновник підкреслив, що у нього немає повноважень для ведення переговорів по блокадному ОРДЛО і він не брав у них участі.

«Президент запитав, яка моя позиція – я відповів. Вона співзвучна з позицією «Самопомочі», – зазначив при цьому він.

На думку Садового, ситуацію можуть врятувати звільнення за всяку ціну українських полонених і прийняття закону про визнання статусу територій, підконтрольних «ЛНР» і «ДНР», окупованими Росією «з усіма міжнародно-правовими наслідками (і забороною торгівлі автоматично)».

Разом з тим, ще в кінці лютого притягнути до відповідальності як Садового, так і його соратника, голови фракції «Самопомочі» в парламенті Олега Березюка за блокаду Донбасу і її наслідки пообіцяв міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *