Прокуратура завершила досудове розслідування у справі Гандзюк

Офіс генерального прокурора України і СБУ завершили досудове розслідування у гучній справі про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк. Про це заявив заступник генерального прокурора Олексій Симоненко на брифінгу 27 квітня 

Він зазначив, що кінцевим замовником злочину встановлений чинний голова Херсонської облради Владислав Мангер. А організатором вбивства був представник банди “москалів” Олексій Левін. Зараз обидва мають статус підозрюваних. Їм загрожує 7-10 років позбавлення волі.

“Зібраних доказів достатньо для складання обвинувального акту і передачі справи до суду. Прокурори сьогодні вирішили оголосити про це Левіну і Мангеру”, – зазначив Симоненко.

Він додав, що слідству знадобилося 40 днів, щоб отримати нові докази, систематизувати матеріали справи і завершити досудове розслідування.

Також в Офісі генпрокурора нагадали, що виконавці злочину – Сергій Торбін, Володимир Васянович, Микита Грабчук, Віктор Горбунов та В’ячеслав Вишневський – вже засуджені на різні терміни у червні 2019 року.