Профспілки збираються оголосити владі ультиматум через підвищення тарифів

Їх командою вже напрацьовані законопроекти, що стосуються механізмів зниження тарифів
22 вересня відбулася зустріч керівництва київських і галузевих профспілок з фахівцями «Публічного аудиту» в рамках громадського руху «Тарифна мобілізація», – повідомив кореспондент Hubs.

Директор «Публічного аудиту» Максим Гольдарб заявив, що їх командою вже напрацьовані законопроекти, що стосуються механізмів зниження тарифів до їх економічно обґрунтованого рівня, а також підвищення якості послуг.

«У нас все готово – депутатам залишиться тільки проголосувати, а президентові – підписати документ, щоб він набув законної сили. Причому, до старту опалювального сезону 15 жовтня. В кінці вересня збирається великий форум профспілок, де ці пропозиції повинні бути підтримані і висунуті як ультиматум до влади », – сказав Гольдарб.

Серед виступаючих також був один з рупорів профспілкового руху Сергій Кондрюк, який у своєму виступі акцентував увагу громадськості на необхідності протидії нав’язування з боку влади необґрунтованих розмірів тарифів, що призведе до злиднів громадян.

У свою чергу, голова громадської організації «За гідну працю!» Ярослав Бондарчук нагадавши профспілкам, що вони є найбільш масовими організаціями трудящих і повинні в таких складних, соціально-економічних умовах, в яких побуває країна на даний момент, бути захисниками громадян на ділі а не тільки в своїх деклараціях.

В ході обговорення, учасники засідання дійшли консенсусу про необхідність висунення ультиматуму на адресу влади щодо негайного зниження тарифів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *