Порошенко звільнив заступника глави своєї адміністрації

Президент Петро Порошенко звільнив Олексія Філатова з посади заступника глави адміністрації президента.

Відповідний указ за підписом глави держави оприлюднено на сайті президента.

“Звільнити Олексія Філатова з посади заступника глави адміністрації президента України”, – зазначено у документі.

Олексій Філатов – один з ідеологів судової реформи, був призначений в АП в липні 2014 року і курирував правове забезпечення виконання конституційних функцій президента України в галузі судоустрою, розробку і впровадження судової реформи та представництво президента в судах.

 Нагадаємо,
  • За даними журналістів “Наші гроші”, Філатов не декларував дані про громадянську дружину, яка після призначення чоловіка на посаду в АП отримала ряд вигідних контрактів.

  • З лютого 2018 року НАБУ проводило досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого незаконного збагачення заступника глави АП Олексія Філатова.
  • В АП запевняли, що Філатов задекларував усі свої доходи відповідно до законодавства і готовий надати пояснення НАБУ.
  • У липні детективи НАБУ отримали доступ до телефону Анни Бабич – цивільної дружини Філатова.
  • 22 квітня на сайті Генпрокуратури з’явилася повістка про виклик на допит заступника голови АП. Філатов заявив, що не має наміру йти на допит до ГПУ. “Я зараз перебуваю на роботі в АП. Випадки і порядок виклику особи дуже добре регламентовані КПК. Поки деякі слідчі займаються публікаціями різних матеріалів в інтернеті, тобто pr-активністю замість виконання вимог КПК, підстав реагувати на такі публікації немає”, – сказав тоді Філатов в коментарі журналістам.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *