Порошенко підписав закон про комунальні послуги

Президент України Петро Порошенко схвалив нову редакцію закону Про житлово-комунальні послуги, повідомляється на офіційному сайті глави держави.

Як наголошується, реалізація положень закону сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері житлово-комунальних послуг, підвищення їх якості, забезпечення можливості контролю за їх наданням, оновленню житлового фонду та підвищення ефективності його управлінням.

“Документом осучаснюються правові, економічні і організаційні основи надання споживачам житлово-комунальних послуг, а також вводяться новітні моделі договірних відносин між споживачами і виконавцями послуг, побудовані на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності”, – сказано в повідомленні.

Зокрема, визначено перелік житлово-комунальних послуг, загальні вимоги щодо надання таких послуг та основи їх комерційного обліку, порядок оплати за їх надання та застосування соціальних нормативів, порядок і особливості укладення, зміни та припинення договорів суб’єктами правовідносин у сфері надання житлово комунальних послуг.

Нагадаємо, 9 листопада, Верховна Рада України прийняла в повторному другому читанні і в цілому закон Про житлово-комунальні послуги.