Порошенко назвав результати першого туру виборів “болючим уроком”

Порошенко заявив, що поважає свого суперника у другому турі виборів Володимира Зеленського як прекрасного актора.  Президент України Петро Порошенко заявив, що результати першого туру виборів глави держави стали для нього «болючим уроком».

“Реформи рухаються надто повільно. Не подолана корупція. Важко знайти справедливість у судах”, – підкреслив президент. Він також додав, що ці проблеми слід вирішувати. “Люди мають на це право. Претензії об’єктивні”, – зазначив Порошенко в ефірі ICTV.

Порошенко заявив, що поважає свого суперника у другому турі виборів Володимира Зеленського як прекрасного актора. «Я поважаю Володимира Зеленського як прекрасного актора. Я не стверджую, що він любить президента Росії Володимира Путіна або спілкується з ним. І, можливо, він щиро хоче як мінімум задекларувати, щоб країна рухалася в ЄС і НАТО, але декларацій недостатньо», – сказав Порошенко.

Порошенко назвав результати першого туру виборів "болючим уроком"

Разом з тим Президент України Петро Порошенко жорстко розкритикував свого опонента Володимира Зеленського, заявивши, що він нібито не вважає Росію агресором.

Про це він сказав у прямому ефірі телеканалу ICTV у понеділок, 8 квітня, стверджуючи, що поважає Зеленського “як прекрасного актора”.

“Я не стверджую, що він любить Путіна або спілкується з ним. Я не володію такою інформацією. Але якщо він поїде говорити з Путіним, то з чим він повернеться?” — заявив Порошенко.

Також він дорікнув Зеленському за критику Мінських угод, високо оцінивши цей формат переговорів. Раніше шоумен заявляв, що необхідно розширити стіл переговорів за рахунок США і Великобританії, оскільки в нинішньому форматі “Мінськ”, за його словами, є малоефективним.

За словами Порошенка, Зеленський нібито не вважає Росію агресором і виступає за переговори з “Л/ДНР”. Однак сам Зеленський виступав із заявами про те, що буде вимагати від РФ відшкодування збитків.

“Росію вивели. Росія вже не агресор. Санкції проти Росії не треба вводити!” — стверджував Порошенко, коментуючи погляди Зеленського.

Як повідомлялося раніше,  Зеленський публічно заявив, що не буде жертвувати територіями України в переговорах із главою Росії Володимиром Путіним щодо відновлення миру в країні.

Також він відповів на звинувачення Порошенка в тому, що у нього нібито “вектор на Москву”. Такі звинувачення в бік Зеленського послідували після того, як він викликав президента на дебати.

Порошенко висловився за закон про імпічмент

Президент України Петро Порошенко заявив, що закон про імпічмент потрібний і він готовий до обговорень для напрацювання збалансованого документа.

Про це Порошенко говорив в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

“Я твердо переконаний, що закон про імпічмент потрібний. Так само як і закон про тимчасові слідчі комісії. Я абсолютно впевнений в тому, що в парламенті має відбутися дискусія з цього приводу і цей закон треба приймати як відповідальність президента у випадку порушення ним Конституції, скоєння злочину. Я готовий делегувати своїх представників і обговорити та приймати вже збалансовану  компромісну версію”, – сказав він.

Порошенко додав, що за 23 роки, з моменту прийняття Конституції України, він є першим президентом, який готовий говорити про імпічмент.

Як повідомлялося раніше, за офіційними результатами першого туру виборів президента України, за Володимира Зеленського проголосували 30,24% виборців, за чинного главу держави Петра Порошенка – 15,95% виборців. Другий тур відбудеться 21 квітня. Перед цим повинні відбутися дебати між двома кандидатами в президенти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *