НАН оприлюднила оцінку ефективності вакцинації

Національна академія наук (НАН) у прогнозі розвитку епідемії Covid-19 на 24 листопада – 7 грудня вирахувала ефективність вакцинації в Україні. Про це інформує НАН України у Facebook.

Зазначається, що в останні два тижні епідемія спадала за всіма показниками. Порівняно з піковими значеннями, кількість позитивних ПЛР-тестів скоротилася на 53%, нових виявлень поменшало на 30%, зайнятих ліжок у лікарнях – на 19%, добові госпіталізації зменшилися на 30%, смертність – на 9%. Найпізніше було пройдено пік смертності: 8–12 листопада 2021 року. Спадання захворюваності спостерігається в усіх регіонах України, крім Закарпатської та Кіровоградської областей.

«Отримано оцінку ефективності вакцинації для запобігання госпіталізації для окремих вікових категорій, що склала від 84 до 92% для повної вакцинації», – повідомляють науковці.

Також вказується, що попередній аналіз надлишкової смертності показав, що загальна смертність від причин, пов’язаних із Covid-19, протягом усього періоду епідемії в Україні у 2,15 раза перевищує зареєстровану смертність від коронавірусу.

Нагадаємо:

За минулу добу, 23 листопада, в Україні виявили 14 325 нових хворих на коронавірус та майже шість сотень смертей.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram